Браун Ідейє забив перші голи за "Динамо"

"Динамо" зіграло контрольний матч з другою командою. Зустріч завершилась з рахунком 6:0.

У понеділок, 11 липня, на базі київського "Динамо" в Конча-Заспі відбувся матч першої команди "Динамо" і "Динамо-2".

Юрій Сьомін перевірив у справі гравців, не задіяних у матчі з харківським "Металістом". Зокрема, на полі зявився нігерійський новачок Браун Ідейє.

Гра складалася з двох таймів по 30 хвилин і завершилася переконливою перемогою футболістів першої команди. По два мячі забили Браун Ідейє і Олександр Алієв; по голу записали на свій рахунок Денис Гармаш та Артем Кравець.

На сусідньому полі тренувалися гравці, які брали участь у матчі з "Металістом".

У вівторок футболісти "Динамо" відпочивають. Починаючи з середи, розпочнеться підготовка киян до матчу 2-го туру чемпіонату України з "Олександрією".