Бразилія ганебно вилетіла з Кубка Америки (відео)

Кубок Америки залишився без фаворитів. Слідом за Аргентиною зі змагань вилетіла Бразилія.

Збірна Бразилії слідом за Аргентиною несподівано завершила боротьбу на Кубку Америки. "Пентакампеони" у чвертьфіналі поступилися збірній Парагваю в серії пенальті.

Бразильці ганебно пробили післяматчеві пенальті, не забивши жодного з чотирьох ударів. А парагвайцям для виходу у півфінал вистачило 2-х реалізованих пенальті.

Відзначу, що матч пройшов за тотальної переваги бразильців. Неймар і Пато не реалізували по три гольових моменти. Прекрасні нагоди не використали Лусіо, Робіньо і Гансо. У одних епізодах бездоганно зіграв воротар парагвайців Хусто Вільяр, зробивши кілька дивовижних сейвів, а у інших м'яч не йшов у ворота.

На 103-й хвилині додаткового часу відбулася сутичка між гравцями. Як наслідок, Антолін Алькарас і Лукас Лейва достроково залишили поле.

А на 118-й хвилині відбувся перший (!!!) небезпечний момент біля воріт Жуліо Сезара, але м'яч після хльосткого удару у виконанні Нельсона Вальдеса просвистів поруч зі стійкою.

У післяматчевій лотереї бразильці відверто зганьбилися - Елано, Андре Сантос і Фред не поцілили у площину воріт, а удар Тьяго Сілви відбив Вільяр.

Цікаво, що Бразилія і Парагвай зустрічалися між собою на груповому етапі. Та гра завершилась з рахунком 2:2.

У півфіналі Парагвай зустрінеться з переможцем матчу Венесуела - Чилі.

Кубок Америки. 1/4 фіналу

Ла-Плата. Estadio Ciudad de La Plata. 52000 глядачів

Головний арбітр: Серхіо Пессотта (Аргентина)

БРАЗИЛІЯ - ПАРАГВАЙ - 0:0. В серії пенальті - 0:2

Бразилія: Жуліо Сезар - Андре Сантос, Майкон, Лусіо, Тьяго Сілва - Лукас Лейва, Рамірес, Гансо (Лукас, 103) - Робіньо, Алешандре Пато (Елано, 111), Неймар (Фред, 80)

Парагвай: Хусто Вільяр - Орельяно Торрес (Елвіс Марекос, 71), Даріо Верон, Антолін Алькарас, Пауло да Сілва - Марсело Естігаррібія, Енріке Вера (Едгар Баррето, 63), Крістіан Ріверос, Віктор Касерес - Нельсон Вальдес, Лукас Барріос (Ернан Перез, 83)

Серія пенальті: 0:0 Елано (вище воріт), 0:0 Крістіан Ріверос (повз ворота) - 0:0 Тьяго Сілва (воротар), 0:1 Марсело Естігаррібія - 0:1 - Андре Сантос (вище воріт), 0:2 Крістіан Ріверос - 0:2 Фред (повз ворота)

Попередження: Енріке Вера, 22; Андре Сантос, 57; Майкон, 60; Едгар Баррето, 65; Елвіс Марекос, 72; Марсело Естігаррібія, 111

Вилучення: Лукас Лейва, 103; Антолін Алькарас, 103

Аргентина осоромилась на Кубку Америки (відео)

Ідейє блискуче дебютував за "Динамо" (відео)