Бразилія крокує до футбольного мундіалю-2014

Керівництво бразильської футбольної конфедерації подало у ФІФА заявку на проведення чемпіонату світу з футболу 2014 року.

Тейшейра - Блаттер
Президент Бразильської конфедерації футболу Рікардо Тейшейра та президент ФІФА Йозеф Блаттер.
До Цюріха прибула делегація з Бразилії, очолювана президентом Бразильської конфедерації футболу (CBF) Рікардо Тейшейра, також до складу делегації увійшли відомий письменник Пауло Коельйо і знатний бомбардир Ромаріо

Тейшейра передав керівництву ФІФА документи, підтверджуючі заявку країни на проведення чемпіонату світу 2014 року. 

Тепер пропозиція Бразилії буде вивчена спеціальною комісією ФІФА, яка дасть свою оцінку заявці в кінці жовтня нинішнього року, повідомляє офіційний сайт CBF. 

У листі, адресованому президенту ФІФА Йозефу Блаттеру, Тейшейра відзначив: "Бразилія має намір вписати черговий розділ в історію проведення чемпіонатів світу. Країна має в своєму розпорядженні всі необхідні умови – інфраструктуру, технології і людські ресурси, щоб провести турнір подібного рівня". 

Серед документів, переданих у ФІФА – декларація, яку підписав президент Бразилії Луїс Ігнасіо Лула да Сілва, урядові гарантії, угоди з місцевими властями всіх вісімнадцяти міст-кандидатів на проведення матчів. 

Тейшейра також передав Заявочну книгу – 900-сторінковий документ в чотирьох томах, в якому детально описаний хід підготовки до проведення світової першості. 

Бразилія-2014
Заявочна книга, що презентує хід підготовки Бразилії до проведення чемпіонату світу з футболу 2014 року (Фото - cbfnews.uol.com.br)
Заявка Бразилії на проведення чемпіонату світу-2014 виявилася єдиною. Раніше кандидатів було двоє, але Колумбія вибула з передвиборної гонки ще в квітні. 

Але незважаючи на це, представники ФІФА зберігають серйозність, заявляючи, що хоч заявка Бразилії і єдина, але це ще не значить, що чемпіонат пройде саме там. 

А проблем у бразильців дійсно вистачає, головна з яких – заходи такого масштабу проводилися на території Бразилії в далекому 1950 році (чемпіонат світу з футболу). Також існує безліч інших невизначених моментів - наприклад, матчі чемпіонату готові прийняти 22 міста, а бразильцям доведеться вибрати з них лише 12 найбільш гідних. 

Більш того, Бразилія сподівається прийняти не тільки футбольний мундіаль-2014, але і Олімпіаду-2016, на яку претендує Ріо-де-Жанейро. 

Бразильці хочуть піти стопами Німеччини (1974 – футбольний чемпіонат світу, 1972 - Олімпіада) і Мексики (Олімпіада - 1968, футбольний мундіаль - 1970).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: