Бразилія обіграла хорватів завдяки голу Неймара, Іспанія розійшлася миром зі Швейцарією

Неймар повернувся після тривалого лікування.

Збірні Бразилії та Хорватії зійшлися на "Енфілді" у товариському матчі в рамках підготовки до Чемпіонату світу-2018. Бразильці перемогли з рахунком 2:0.

Головною подією для "Селесао" стало повернення Неймара, який тривалий час лікувався від травми. Він вийшов на заміну у перерві та створив красивий гол у середині другого тайму (69’). Асистував йому Коутіньйо, для якого цей матч став поверненням на "Енфілд".

У компенсований час на рідному "Енфілді" відзначився гравець "Ліверпуля" Роберто Фірміно (90+3’).

На ЧС-2018 Бразилія зіграє у групі Е проти Швейцарії, Коста-Ріки та Сербії. Хорватія – у групі D проти Аргентини, Ісландії та Нігерії.

Іспанія - Швейцарія, Іньєста у збірній
Reuters

В іншому матчі дня збірна Іспанії не змогла обіграти команду Швейцарії. Гра відбулася у Вільярреалі і завершилася з рахунком 1:1.

Голами обмінялися захисники. На 29-й хвилині оборонець "Реал Сосьєдада" Альваро Одріосола вивів іспанців уперед. Але гравець "Мілана" Рікардо Родрігес на 62-й зрівняв.

Іспанці на Чемпіонаті світу зійдуться у групі В з Португалією, Марокко та Іраном. ЧС-2018 стартує 14 червня і триватиме до 15 липня.