Бразилія розгромила Італію на Кубку конфедерацій з футболу

Збірна Бразилії познущалась над Італією, позбавивши її путівки в півфінал Кубка конфедерацій.

У заключному турі групового етапу Кубка Конфедерації збірна Бразилії пошматувала Італію, позбавивши її путівки в півфінал.

Всі три м'ячі бразильці провели в першому таймі, коли їх перевага не викликала жодних сумнівів. Моментів, щоб вразити ворота суперників, команда Карлоса Дунги створила достатньо, але питання з реалізацією сходу вирішити не вдалося. Голкіпер збірної Італії Джанлуіджи Буффон потрапляв ледве не під арт-обстріл, за що він може сказати велике людське "дякую" обороні. Треба сказати, воротар довгий час героїчно рятував ворота від пострілів.

Нарешті, на 37-й хвилині бразильці підібрали ключі до воріт Буффона. Луїс Фабіано вдало розпорядився з м'ячем, коли той потрапив до форварда "Севільї" після пострілу Майкона.

Через шість хвилин той же Фабіано подвоює рахунок, завершуючи комбінацію, розіграну Робіньйо з Кака. А перед перервою "відзначився" Доссена - перериваючи пас Робіньйо, він зрізав м'яч у власні ворота...

У другому таймі чарівники м'яча віддали ініціативу супернику, а самі стали діяти другим номером, намагаючись упіймати італійців на контратаці. Іноді це вдавалося зробити, але як тільки бразильці наближалися з м'ячем до штрафного майданчика, вони переходили на тренувальну систему. Тобто стали діяти, не так ефективно, як ефектно.

Італійці дуже намагалися зробити рахунок на табло більш пристойним - як-ніяк, а на кону стояв не тільки престиж збірної, але й місце в плей-офф. З паралельного матчу, в якому Єгипет грав проти збірної США, приходили тривожні новини. Результат цієї зустрічі також впливав на долю діючих чемпіонів світу. Американці перемогли з рахунком 3:0 і вийшли в півфінал, обійшовши Італію, і Єгипет завдяки більшій кількості голів.

Турнірне становище у групі В таке: 1.Бразілія - 9 очок (10-3), 2. - США - 3 (4-6), 3. Італія - 3 (3-5), 4. - Єгипет - 3 (4-7).

У пііфаналах зустрінуться: Іспанія - США, Бразилія - ПАР