Бразилія виграла чемпіонат світу з футболу (відео)

Хет-трик Оскара приніс бразильським футболістам перемогу на молодіжному чемпіонаті світу.

Молодіжна збірна Бразилії в ніч на 21 серпня стала п'ятиразовим чемпіоном світу U-20 (серед гравців до 20-ти років). У фіналі ЧС-2011 латиноамериканці обіграли "європейських бразильців" - збірну Португалії - з рахунком 3:2.

На 5-й хвилині рахунок відкрив півзахисник "Інтернасьоналя" Оскар. При цьому, цей гол став першим, пропущеним португальцями на турнірі.

Проте за кілька хвилин Алекс відновив рівновагу, відгукнувшись на пас з правого флангу. А на початку другого тайму португальці вийшли вперед. Нелсон Олівейра "пробив" голкіпера бразильців ударом з гострого кута.

Бразильцям вдалося зрівняти рахунок на 78-й хвилині. Воротар потругальців відбив м'яч перед собою і Оскар відправив м'яч у порожні ворота.

Гра перейшла у додатковий час, в якому пощастило "чарівникам м'яча". На 111-й хвилині герой зустрічі Оскар фантастичним дальнім ударом відправив м'яч у ворота Міку.

3:2 - збірна Бразилії вп'яте виграла молодіжний чемпіонат світу і за кількістю титулів поступається лише Аргентині, яка вигравала молодіжний ЧС шість разів.

Відзначимо, що у складі бразильців є один гравець з чемпіонату України - півзахисник "Шахтаря" Алан Патрік. Він зіграв на турнірі одну гру (проти Єгипту у груповому етапі).

"Ліверпуль" здолав "Арсенал" у Лондоні вперше за 11 років (відео)

"Баварія" познущалася над "Гамбургом" на "Альянц Арені" (відео)