Бразильські футболісти тікають з Батьківщини

Головною причиною відтоку бразильських гравців з країни є те, що загальний економічний стан бразильських клубів сильно поступається європейським і азіатським.

За даними Конфедерації футболу Бразилії, кількість футболістів, що залишають країну, збільшилася у два рази в порівнянні з 1998-м роком. У 2005-му році з Бразилії виїхали 804 гравця, у 2006-му - 851, у 2007-му - 1085, а цифра 2008-го у два рази перевищила ту, яка була зафіксована десять років тому. 

За напрямами лідирує Європа, куди відправилися 762 футболісти, на другому місці Азія – 222, далі слідують Південна Америка (105), Північна і Центральна Америка (69) і Африка (15). В Європі бразильці вважають за краще осісти в Португалії (209), Німеччині (58), Італії (53), Швеції (46) і Іспанії (34).

Варто відзначити, що останніми роками спостерігається і зворотний потік, особливо це торкається вікових гравців. Але якщо раніше ветерани прагнули пограти за кордоном якомога довше, то тепер повертаються до Бразилії і молодші. 

Показовий приклад з Роналдо, який одержав прекрасний контракт в "Корінтіанс" і який залишився в Бразилії, незважаючи на те, що цілком міг би ще виступати в Європі.

Та все ж загальний економічний стан бразильських клубів сильно поступається європейським і азіатським. Плюс агенти футболістів зацікавлені у від'їзді підопічних, тому що отримують чималі відступні від таких продажів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: