Бріггс використає проти Кличка "біозброю"

Шенно Бріггс вилив чергову порцію лайна на адресу Віталія Кличка і пообіцяв побити українця.

Американський боксер Шеннон Бріггс продовжує підігрівати інтерес до бою з Віталієм Кличком. Бріггс вилив чергову порцію лайна на адресу чемпіона.

Бріггс назвав колишніх суперників Кличка слабаками. "Зверніть увагу на калібр боксерів, з якими Віталій бився після повернення на ринг!, - дивується Бріггс. - Кріс Арреола - жорсткий хлопець, але його фізпідготовка дозволяє йому робити лише одне - стояти перед суперником і працювати живим мішком. Те ж саме можна сказати і про Сема Пітера. Кевін Джонсон був талановитим хлопцем, який володіє відмінним ударом лівою. Але гляньте на його послужний список - дуже мало нокаутів і брак досвіду. Він не панчер. Альберт Сосновськи? Не подумайте, що я не поважаю його, але як він може відібрати титул?"

Бріггс вкотре пообіцяв перемогти Кличка-старшого. "У мене є дві переваги перед Віталієм - нокаутуюча міць і досвід, - заявив Бріггс. - Я відчуваю себе найкращим бійцем у світі, а моє тіло - біозброя. Цей бій не буде для Кличка легкою прогулянкою.

Так, я буду битися зі справжнім воїном. Але на нього чекає битва зі згустком енергії. Все може вирішити один удар. Я панчер. Можу створити все, що завгодно - перебоксувати його, працювати на короткій дистанції, переграти, віддавши суперникові ініціативу або ж заволодівши нею", - відзначив Шеннон.

Нагадаємо, що Кличко і Бріггс зустрінуться 16 жовтня на арені O2-World в німецькому Гамбурзі.

Читайте також:

Британський боксер думає над пропозицією Кличка-молодшого

Віталій Кличко: не треба робити з Бріггса інваліда

Бріггс: 16 жовтня Кличко буде битися за своє життя

Кличко відправив Хею контракт на бій

Бріггс: рефері зупинить бій, коли я почну сильно бити Кличка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: