Бріггс влаштував скандал на прес-конференції з Віталієм Кличком

Бріггс вважає, що Кличко-старший зганьбив себе заявою, що "астма Бріггса не є смертельною хворобою і стане виправданням його поразки".

Дворазовий чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Шеннон Бріггс влаштував скандал на прес-конференції з чемпіоном WBC Віталієм Кличком в Гамбурзі.

Американець вважає, що Кличко-старший зганьбив себе заявою, що "астма Бріггса не є смертельною хворобою і стане хорошим виправданням його поразки".

- Віталій зганьбив себе, заявивши, що астма не є смертельною хворобою, - сказав Бріггс. - Від неї в США щодня вмирають 13 осіб. Хто він? Лікар? Хто видав йому ступінь доктора філософії? Скажіть мені про це! В Америці люди вмирають щодня. 30 000 чоловік щодня потрапляють з астмою в відділення швидкої допомоги. Я не бачив взагалі жодного боксера, який би виграв титул, будучи хворим на астму. Назвіть мені хоч одне ім'я.

А він стверджує, що астма не є смертельною хворобою. Так чому ж тисячі людей вмирають від неї? Як можна так поводитися? Хто зробив тебе лікарем? Я теж хочу ним стати! Я астматик, який двічі ставав чемпіоном світу. І знову зроблю це в суботу ввечері. Я був бездомним. Моя мати померла. Мій батько помер у в'язниці. І що ти можеш зробити мені? Подивись на мене! Подивися! Ти подивись на мене!

Ця людина образила всіх людей на планеті, які страждають на цю хворобу. Хочете знати, скільки листів електронною поштою я отримав? Як багато людей написали мені: "Моя мати померла від астми", "моя сестра померла від астми", "мій син помер від астми", "моя мати і батько померли від астми". Я хворий на астму і ці послання надихають мене.

Ця людина лікар? (тут Бріггс вказав пальцем на Кличка) Ти лікар? Ти лікар? Ти шарлатан! Ось, хто ти! Ти не чемпіон, а удавальник! Кого ти перемагав? Чотирьох мішків? Сема Пітера? Альберта Сосновського? Кевіна Джонсона? Кріса Арреолу? Зараз ти будеш битися зі справжнім чоловіком, а не з тими хлопцями. З мужиком! З мужиком! З мужиком! Ти ніколи не бачив такого суперника, як я. Я перший астматик-чемпіон світу в історії світового боксу!

У цей момент Віталій запропонував Бріггсу витерти слиню з кафедри. Бріггс зняв футболку і протер пюпітр, однак він не залишився в залі, щоб послухати виступ Кличка, і демонстративно пішов зі своєю численною командою, яка під час виступу Шеннона підбадьорювала його криками і улюлюканням.

Йдучи, Бріггс кинув на адресу Кличка: "Передай своєму брату, щоб в суботу він прихопив рукавички. Після зустрічі з тобою я розберуся і з ним!"

Нагадаємо, що бій відбудеться 16 жовтня на арені O2-World у Гамбургі.

Читайте також:

Стюард: 16 жовтня Віталій Кличко проведе найважчий бій у кар'єрі

Кличко: З ким нам битися? Валуєв боїться, Хей зник

Бріггс використає проти Кличка "біозброю"

Віталій Кличко: не треба робити з Бріггса інваліда

Бріггс: 16 жовтня Кличко буде битися за своє життя

Бріггс: рефері зупинить бій, коли я почну сильно бити Кличка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: