Бріггс знайшов методику, за якою він нокаутує Кличка

Шеннон Бріггс найняв фахівця, який допоможе йому перемогти чемпіона світу з боксу за версією WBC Віталія Кличка.

Американський боксер Шеннон Бріггс найняв фахівця, який допоможе йому перемогти чемпіона світу з боксу за версією WBC Віталія Кличка.

Таким фахівцем є німецький тренер Торстен Канцмаєр. Він стверджує, що завдяки його методиці Lei Gong Nei Quan Бріггс зможе підсилити удар на 40%, що допоможе американцю перемогти Кличка-старшого нокаутом.

Працювати з Канцмайером Бріггс вирішив після того, як той ударив його кілька разів у живіт, демонструючи свою методику. "Я запитав пана Бріггса на прес-конференції в Гамбурзі, чи можу я вдарити його в живіт. Він погодився, напружив м'язи. Два рази я вдарив нормально, потім попередив його, що наступним буде фірмовий канцмаєрський удар", - заявив Канцмаєр.

Який ефект на Бріггса це справило не повідомляється, але після цього гер Торстен був найнятий для заключної фази підготовки.

У свою чергу тренер українця Фріц Здунек впевнений, що його підопічний і без спеціальної підготовки перевершує суперника в силі удару: "Якщо це допоможе Шеннону зробити хороший бій - нехай. Віталій же володіє природною, вродженою ударної міццю".

Що ж стосується методики Канцмаєра, то у Здунека це не викликає занепокоєння. "Я знаю Канцмаєра - він працював у "Universum" з Олександром Димитренком, Себастьяном Збіком і Золтом Ердєї. Удар в русі за його методикою переповнює мене скепсисом. Ударна міць або є, або її немає", - заявив Здунек.

Нагадаємо, що бій Кличко - Бріггс відбудеться 16 жовтня на стадіоні "O2 World Arena" у Гамбурзі.

Читайте також:

Брати Клички стали "друзями Євро-2012"

Віталій Кличко з Бріггсом порибалили у Гамбурзі (фото)

Бріггс: Кличко – моя наступна жертва

Бріггс: я нокаутую Кличка і поголю його налисо

Бріггс: Кличку недовго залишилося милуватися поясом

Як Володимир Кличко переміг Пітера нокаутом (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: