Біатлон. Порівняно із росіянами, в України не все так погано

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак поділився враженнями про виступи українських стріляючих лижників.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, який ще кілька днів тому заявляв, що невдоволений виступом українців на Олімпіаді у Ванкувері, змінив свою думку.

- У четвер у нас могла бути медаль, однак Валентина Семеренко схибила в останньому пострілі, що сталося на ваш погляд?
- Важко було психологічно після тих невдалих стрільб, які вона показувала раніше. Сьогодні вона зібралася і 19 влучних пострілів - це вже досягнення для неї. Я вважаю, що вона усе робила правильно. Сьогодні не багато відстрілялися чисто. Проблеми були у багатьох. Я абсолютно задоволений, що команда виступила рівно.

Звичайно, хотілося б краще. Ми продовжуємо боротися і не будемо опускати руки до закінчення Олімпіади.

- На сьогодні ви задоволені загальним виступом нашої команди?
- Абсолютно. У нас були шанси на медалі і у Дериземлі і у Сєднєва, і жінки могли також потрапити на п'єдестал, трохи не пощастило. Порівняно із росіянами, які здобували медалі на етапах Кубка світу, а тут поки без нагород, то у нас не все так погано.

Варто реально дивитися на речі. Ми ж не лідери світового біатлону. Сподіваюся, що зірки таки зійдуться і ми здобудемо нагороду.

- Яка зараз атмосфера у команді?
- Нормальний настрій. Після гонки переслідування були сльози у Віти Семеренко, хоча в цілому все гаразд. Ми запросили їх до себе до штабного будинку, наварили борщу, вареників, подивилися українські новини. Підтримуємо їх. Настрій в усіх бойовий.

Читайте також:

Медальний залік Олімпіади-2010. Україна поки без нагород

Українські біатлоністи знову залишились без медалей Олімпіади

Український біатлоніст фінішував 5-м у спринті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: