Британська преса – про поразку англійців

Причинами англійського фіаско у Москві англійська преса називає помилку арбітра, штучний газон "Лужників" та прорахунки тренера.

Англійські газети продовжують аналізувати підсумки відбіркового матчу чемпіонату Європи з футболу Росія - Англія, що закінчився для англійців прикрою поразкою (1:2). 

Причини програшу своєї команди англійська преса за традицією, що склалася останнім часом, бачить в штучному газоні "Лужників", помилці головного арбітра, який призначив пенальті у ворота англійців, невдалій грі свого голкіпера Пола Робінсона та помилках тренера Стіва Макларена. 

Відзначаючи, що пенальті у ворота збірної Англії був призначений несправедливо, оскільки Уейн Руні порушував правила за межами штрафної, газета Guardian вказує, що "той, хто критикує рішення судді, повинен пригадати, що він також помилився, зарахувавши прекрасний гол Руні, який знаходився в офсайді". 

Найбільшій атаці з боку журналістів піддається головний тренер англійської збірної Стів Макларен, який надто пізно відреагував на перелом, що відбувся по ходу гри, зробивши необхідні заміни. 

"Кавалерія потрібна була раніше. Росія чинила такий тиск, а Англія проводила стільки часу, ганяючись за м'ячем на безжальному незнайомому покритті, що певне виснаження гравців було неминучим", - пише газета Telegraph

"Лужники"
Архів
Англійські футболісти надовго запам'ятають гру , що відбулася 17 жовтня 2007 року на стадіоні "Лужники".
В той же час вона відзначає заслуги наставника збірної Росії Гуса Хіддінка: "Заміни змінили хід гри. Коли гравець, що виходить на заміну, забиває двічі, в цьому є і велика заслуга тренера". 

Газета Independent приходить до висновку, що в цьому відбірному турнірі для англійців, мабуть, вже все скінчилося. 

"Холодна жорстока правда, що оголилася минулого вечора на стадіоні "Лужники" для тих, хто не вірить в чудеса, полягає у тому, що команда Стіва Макларена не братиме участь в Євро-2008", - робить висновок газета, вважаючи, що тренеру англійців доведеться найближчим часом залишити свій пост. 

Збірна Англії не пропускала фінальних стадій чемпіонатів Європи з 1984 року, і, за словами Стівена Джеррарда, який виконував замість травмованого Джона Террі обов'язки капітана, осічка в кваліфікації стане справжнім фіаско. 

"Важливо не здаватися, - сказав Джеррард. - Ми сподіваємося, що інші команди нададуть нам послугу. На жаль, від нас тепер мало що залежить. Непопадання у фінальну стадію для Англії просто немислиме. Проте вся відповідальність за це лежить на нас".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: