Британський суд захистив "Динамо" від посягань Григоришина

Верховний суд Об'єднаного Королівства відмовив компанії Костянтина Григоришина в дозволі на оскарження рішення Апеляційного суду в Лондоні щодо київського "Динамо".

18 листопада 2010 Верховний суд Об'єднаного Королівства відмовив компанії Костянтина Григоришина "Pacific Internationaj Sports Clubs Limited" в дозволі на оскарження рішення Апеляційного суду в Лондоні.

Як відомо, Апеляційний суд у Лондоні залишив у силі рішення Високого Суду Справедливості, яким компанії "Pacific" було відмовлено в розгляді позову до Ігоря Суркіса та інших акціонерів ФК "Динамо" (Київ). Суд зобов'язав компанію Pacific компенсувати всі судові витрати. У рішенні апеляційного суду в Лондоні зазначено, що суддя першої інстанції правильно проаналізував і оцінив обставини та матеріали справи, і прийшов до вірного рішення.

Нагадаємо, що кілька років тому Григоришин був власником 18% акцій "Динамо" (Київ) через компанію "Pacific International Sport Clubs Limited", яка зареєстрована на Британських Віргінських островах. Брати Суркіси нібито зменшили його частину до 0,1% шляхом додаткової емісії, використовуючи мережу компаній, які перебували в британській юрисдикції.

Додамо, що у квітні 2008 року Григоришин програв справу по "Динамо" у Верховному суді України.

Читайте також:

Відома дата відставки Лужного з "Динамо"

Суркіс визнав, що "Динамо" вже не буде чемпіоном

"Динамо" - "Металіст" 1:1 Найкращі моменти матчу

Ліппі - у збірну України, а Калитвинцев - в "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: