Бубка хоче провести Олімпійські ігри в Україні

За словами Бубки, для цього Україні потрібно 20-30 років і стабільне економічне становище.

Сергій Бубка
УНІАН
Бубка мріє про Олімпіаду в Україні
Президент Національного олімпійського комітету (НОК) Сергій Бубка мріє про Олімпіаду в Україні. За словами Бубки, для цього потрібно зробити дуже багато. Україні потрібно 20-30 років і стабільне економічне становище, щоб претендувати на проведення Олімпіади. Також держава має проводити чемпіонати світу та Європи.

Президент НОК зазначив, що 70% із 47 спортсменів олімпійської збірної України вже у Ванкувері. 11 спортсменів поки залишаються в Україні. Вони будуть присутні на офіційних проводах. 11 лютого відбудеться відкриття українського Дому у Ванкувері, а 15 лютого буде офіційний прийом.

Досі у НОК не визначилися з ім'ям прапороносця, якого назвуть пізніше

Щодо преміальних було відзначено, що за золоту медаль кожен спортсмен отримає 100 тис доларів, за срібну - 70, а за бронзову - 50. Ці дані повідомив заступник Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак.

Прогнозуючи кількість медалей, які можуть завоювати українські спортсмени, Бубка та представники міністерства були стриманими. Президент НОК заявив, що одна медаль буде щастям.

Зазначимо, що 47 спортсменів - другий показник в історії України. Найменше спортсменів представляло державу на Олімпіаді в Ліллехаммері в 1994 році.

Читайте також:

Українські сноубордисти візьмуть участь на Олімпіаді у Ванкувері

Україна отримала ще чотири ліцензії на Олімпіаду-2010

Склад збірної України на Олімпіаду-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: