Бубка нагородив Безсонову і Хомрову

Найкращі спортсмени та тренери України вересня та жовтня отримали сьогодні пам'ятні призи з рук президента НОК України.

Безсонова, Бубка, Хомрова
НОК України
Лауреати вересня та жовтня - Анна Безсонова (ліворуч) та Олена Хомрова (праворуч), і президент НОК України Сергій Бубка.
Сьогодні під час прес-конференції президент НОК України Сергій Бубка вручив пам’ятну статуетку та грошові премії найкращим спортсменкам вересня та жовтня Анні Безсоновій та Олені Хомровій

Грошовими преміями були відзначені найкращі тренери місяців Ірина Дерюгіна та Анатолій Шлікар

Нагадаємо, що у вересні українська грація тріумфувала на чемпіонату світу з художньої гімнастики в грецькому місті Патри, де Анна виборола довгоочікуваний титул абсолютної чемпіонки світу, а також завоювала срібні нагороди у вправах з булавами та стрічкою й “бронзу” у вправі з обручем. До того ж, найкраща спортсменка вересня додала до нагород й олімпійську ліцензію до Пекіну-2008. 

“Всі ми знаємо, наскільки суб’єктивним видом є художня гімнастика. Протягом тривалого часу Аня на змаганнях різного рівня доводить свою високу майстерність, тому я дуже радий нагородити нашу провідну грацію”, – підкреслив президент НОК. 

Вітаючи Олену Хомрову, президент НОК наголосив: “Експертній комісії НОК було дуже важко визначити найкращого в жовтні, адже головним досягненням місяця стали срібні медалі жіночої збірної України з фехтування на шаблях у складі Ніни Козлової, Галини Пундик, Олени Хомрової та Ольги Харлан. Безперечно, цей успіх – перемога команди, а найкращою спортсменкою має стати лише одна”. 

Сергій Бубка підкреслив, що Експертна комісія провела цілий ряд консультацій з тренерським складом збірної, у підсумку чого найкращою була названа Олена Хомрова, яка до “срібла” світової та європейської першості у команді додало індивідуальну “бронзу” чемпіонату Європи. 

Водночас, досягнення жіночої збірної команди з шаблі дають непогані шанси перемогти в номінації “Найкраща команда року” в рамках щорічної урочистої церемонії “Герої спортивного року”, яку організовують Національний олімпійський комітет та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту. 

“Це дуже перспективна команда, адже найстаршій з дівчат усього 20 років. До того ж, є такі чудові наставники, як Анатолій Шлікар, Вадим Гутцайт, Володимир Штурбабін та інші фахівці, які докладають зусиль для її професійного зросту”, - підкреслив Сергій Бубка. 

В свою чергу Анна Безсонова і Олена Хомрова висловили слова вдячності за високу нагороду і пообіцяли зробити все можливе, щоб досягти найвищих результатів у Пекіні.

ВідеоВручення нагороди Анні Безсоновій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: