Бубка: необхідно змінити ставлення до спорту в Україні

Сергій Бубка проаналізував стан розвитку спорту і поділився своїми думками щодо необхідних змін.

За 10 днів до старту зимових Олімпійських ігор у Ванкувері головний олімпієць країни Сергій Бубка проаналізував стан розвитку спорту і поділився своїми думками щодо необхідних змін.

"Перш за все, ми повинні змінити ставлення до спорту. Повинна бути чітка державна політика, необхідно інвестувати кошти – зараз ми втрачаємо наші традиції", - зауважив Бубка.

"Чемпіонат України з санного спорту проходить у Латвії. Ми пам’ятаємо першу олімпійську нагороду Олімпійської команди Незалежної України, здобуту Оксаною Баюл у фігурному катанні на Іграх у Ліллехаммері в 1994 році. У Ванкувері в одиночному катанні наші жінки представлені не будуть", – підкреслив Бубка.

"Треба будувати спортивні бази, дати можливість розвиватися масовому спорту. За роки Незалежності я не пригадую жодного спортивного об’єкту, збудованого на державні кошти. Будуються торговельні центри, житлові будинки, а спортивні майданчики зникають – однак ніхто ж не відміняв правила забудівлі й обов’язкову наявність спортивних об’єктів!" – сказав видатний спортсмен.

"Головна філософія спорту – виховання здорової нації. Саме на прикладах олімпійців має зростати гармонійно розвинене молоде покоління. Національний олімпійський комітет приділяє освітньому напрямку значну увагу – проводимо Олімпійський день, Олімпійські уроки та тиждень, спортивні фотовиставки та конкурси. Ми повинні постійно думати, куди ми йдемо і чого хочемо досягнути в майбутньому", – відзначив керманич олімпійського руху.

Саме через спорт та його зірок, таких як брати Клички, Андрій Шевченко, Оксана Баюл та багатьох інших світ дізнається про країну.

Сергій Бубка переконаний: Олімпійські ігри – унікальна можливість продемонструвати себе міжнародній спільноті.

"Україна – спортивна держава. Згадаємо олімпійські здобутки Пекіна – це об’єднало всю країну, ми пишалися нашими здобутками. Але що чекає нас попереду? На телебаченні спорту стає все менше – закриваються спортивні телеканали і спортивні редакції. Спорт має стати частиною життя кожного – це інвестиції у наше спільне майбутнє. Вкрай необхідно змінити ставлення до спорту і здоров’я нації в нашій країні", – наголосив президент НОК України.

Читайте також:

Суркіс платитиме Маркевичу менше мільйона доларів на рік

Луческу підготував подарунок для футболістів "Шахтаря"

Головні олімпійські надії України прибули у Ванкувер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: