Бубнов: Суркіс принизив Лобановського, довіривши тренерське крісло бездарному тренеру

Колишній селекціонер київського "Динамо" Олександр Бубнов поділився враженнями про роботу Валерія Газаєва в "Динамо".

Олександр Бубнов
profytball.ru
Олександр Бубнов
Екс-гравець московського "Спартака" Олександр Бубнов, який свого часу працював селекціонером київського "Динамо", чи не першим нищівно розкритикував запрошення Валерія Газзаєва в табір флагмана українського футболу.

Тепер, коли епоха Газзаєва в "Динамо" пройшла, Бубнов підбив підсумки роботи російського фахівця у Києві.

- Як тільки призначили Газзаєва в "Динамо", я дав інтерв'ю і сказав всю правду про мізерні можливості Газзаєва. Мені телефонували з Києва і говорили: "Що ти там несеш?!" Мене називали божевільним, дурнем і ненормальним. Зараз виходить, що я над вами всіма сміюся! Хтось сміявся з мене, тепер я над ними сміюся.

Але я не єхидно насміхаюсь! І не радію чужого горя. Навпаки, співчуваю. Українці ще не рік і не два працюватимуть, поки не виправлять все, що накоїв Газзаєв. Ламати - не будувати, тому що сам Газзаєв побудувати нічого не здатний. Він людина неначитана, в його лексиконі слова-паразити. Розуму бракує. А в Росії він вигравав нечесними методами. Одна справа, якщо б він завалив "Оболонь" або іншу команду, але знищити "Динамо" - це катастрофа.

- Газзаєв не впорався з роботою і пішов. Яка відповідальність нинішнього головного тренера?
- Ну ви мене провокуєте! Ви хочете, щоб я сказав, що Суркіс також винен. Суркіс і без мене знає, що він винен. І він сказав, що на ньому провина лежить. Але не я питатиму Суркіса, його запитають ті, хто це має робити. І так запитають, що йому мало не здасться. При всьому його статусі. Тому що там де гроші - там свої закони. І ви про це добре знаєте, але ставите такі питання.

Ви думаєте, що я наївний? Ви хочете почути те, що самі боїтеся написати. Ось як напишете наш діалог дослівно, то будете справжнім чоловіком. Я буду вас поважати. І Суркіс вас почне поважати! Українські журналісти все добре знають, але самі бояться написати. І телефонують Бубнову, щоб він сказав те, чого вони самі бояться написати.

- Я, взагалі-то, мав на увазі відповідальність тренера...
- Про вину тренера всі знають. А ви пишіть про вину Суркіса. А хто ще винен, крім нього?! Просто дивно, як можна було звернути увагу на Газзаєва. Президент клубу має мати повне досьє на тренера, з усіма його плюсами і мінусами. А Газзаєв не в Африці працював. Він був тут, в Росії, майже у вас під рукою.

Чому ніхто не сказав правду про Газзаєва? В Україні працюють російські журналісти, Андронов з НТВ. Вони майже друзі. Так невже вони не могли дати інформацію Суркісу про Газзаєва. І цих людей Суркіс повинен зараз запитати, де вони були коли призначали Валерія Газзаєва.

Невже не було помітно скандалів, в епіцентрі яких у Росії був Газзаєв. Навіть будучи дилетантом, з прочитаного у пресі можна було зробити висновки, хто такий Валерій Георгійович.

Повну інформацію про Газзаєва мав Йожеф Сабо, тому що він часто спілкувався з Лобановським. Сабо чудово знає, якої думки про Газзаєва був Лобановський. Кияни принизили "метра", довіривши тренерське крісло такого бездарному тренеру. Таких людей і близько не можна допускати до "Динамо".

Навіщо було шукати тренерів в Росії, коли під руками багато вихованців Валерія Лобановського. Той же Блохін... За знаннями, тренерської кваліфікації і по ігровому досвіду він перевершує Газзаєва. Це небо і земля. Але в київському "Динамо" існують якісь внутрішні розборки, в результаті яких корінні динамівці чомусь непотрібні.

- Як у Росії сприйняли відставку Валерія Газзаєва?
- Жах! Його зустріли хлібом-сіллю! Чуєш висловлювання "фахівців" про райдужні перспективи Газзаєва. Мовляв, його чекає московське "Динамо", "Локомотив", збірна Росії, він відродить "Аланію". Дурнів скрізь вистачає, і в України, і в Росії.

Читайте також:

При Газзаєві "Динамо" купило футболістів на 30 мільйонів євро

Алієв готовий повернутися в "Динамо"

Саленко: "Динамо" треба терміново визначитися з тренером

Ахметов оплатив чартер футболісту "Динамо"

Газзаєв: я хотів побудувати справжню українську команду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: