"Будівельник" буде штурмувати КХЛ у наступному році

Керівництво "Будівельнику" оголосило про те, що вступ українців в КХЛ відкладається лише на один рік.

Керівництво київського хокейного клубу "Будівельник" вирішило не закривати проект повністю, а тимчасово його заморозити. Про це розповів прес-аташе "Будівельника" Євген Кравченко.

- На наступний рік ми знову спробуємо вступити в КХЛ, але вже з відреставрованим "Палацом спорту" в Києві. Через проблеми з його ремонтом клуб і не зможе зіграти в КХЛ в найближчому сезоні. Поки ж всі гравці, з якими ми домовлялися, отримали статус необмежено вільних агентів.

- Де гарантії, що наступного року "Палац спорту" зможе приймати матчі КХЛ?
- Документи на його реконструкцію оформлюються. Та й той факт, що навесні на цій арені пройде чемпіонат світу, означає, що в технічному плані ми будемо готові до старту у лізі.

- Чому керівництво не стало перевозити команду в інше місто?
- Президент клубу Богдан Гулямов сказав, що спочатку "Будівельник" створювався як київський клуб, і перший представник країни повинен представляти столицю держави.

- Генеральний менеджер Олег Купріянов залишається в клубі?
- Він отримує право вибору роботи. Ніхто нікого не затримує. Вже у четвер Купріянов залишив територію України. Президент клубу подякував всім за участь в проекті і попросив вибачення за те, що сталася накладка.

Додамо, що Континентальна хокейна ліга вже офіційно проінформувала про те, що "Будівельник" не візьме участі в Чемпіонаті КХЛ в сезоні 2010/11. В КХЛ висловили жаль у зв'язку з неможливістю участі київського клубу в Чемпіонаті: "Вступ "Будівельника" у КХЛ повинен був стати серйозним кроком на шляху відродження українського хокею і розширення Ліги", - вважає Президент КХЛ Олександр Медведєв.

Читайте також:

"Будівельник" вперше виступить у Євролізі

Хокейний клуб "Будівельник" (Київ) припиняє існування

"Чикаго" виграв Кубок Стенлі через 49 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: