"Будівельник" оновлюється

Київський баскетбольний клуб "Будівельник" змінив власника, а також міняє кольори і емблему.

"Будівельник"
Варіанти нової емблеми баскетбольного клубу "Будівельник" (Київ).
За півтора місяці до старту сезону керівництво найтитулованішого українського клубу "Будівельник" зібрало прес-конференцію, щоб офіційно розповісти про зміни в клубі. 

6-разовий чемпіон України, який останнім часом існував як комунальна спортивна установа під крилом Київської міської адміністрації, перейшов до нових власників, пише "Сегодня". 

Як мінімум три роки генеральним спонсором клубу буде компанія BCD Sport Promoters, яка недавно організувала контракт Фесенко з "Ютою", титульним — Приватбанк. Новий президент "будівельників" — Богдан Гулямов

Вже підписані контракти з Балашовим, Нерушем, Горбенком, Орленком, Брянцевим, Кравцом, Стефанішиним, Євстратенком і Забірченком. Під питанням — Тимошенко і Лохманчук. В оренду взятий Івшин, ведуться переговори по Буцькому

У тренерському штабі до Євгена Мурзіна додався асистент Андрій Шаптала. Грати "Будівельник" буде як і раніше в "Меридіані". Конкретні цілі поки не озвучені, але мова йде про "гідне місце у плей-офф", а з часом — про участь у єврокубках.
Ще "Будівельник" міняє кольори і емблему. Згідно директиві ФІБА, жодна команда в країні не повинна грати в національних кольорах. Тому традиційно "жовто-синьому" клубу, швидше за все, доведеться стати "зелено-чорно-білим".
Відповідно, зазнає змін емблема, також на неї додасться "1962" — рік створення клубу. 

Керівництво "Будівельника" обіцяє вболівальникам нову атрибутику, підтримку з виїздами на матчі, і навіть новий зал, будівництво якого планується самостійно або спільно з міською адміністрацією.

Відео"Будівельник"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: