Будівельників стадіону Євро-2012 у Львові звільнили через страйк

Вісьмох будівельників стадіону до Євро-2012 у Львові, які страйкували через невиплату зарплати, звільнили з роботи.

Вісьмох будівельників стадіону до Євро-2012 у Львові звільнили через те, що вони "засвітилися" в пресі. Таким чином, керівництво "Комфортбуду" порушило обіцянку, що жоден робітник, який страйкував, не буде звільнений.

Як розповів один із звільнених страйкарів, вранці до них прийшов директор фірми "Комфортбуд" Тарас Калапунь та начальник будівельної дільниці Станіслав Гаврилевич і попросили вісьмох робочих, які брали участь у страйку 26 листопада, здати робочі інструменти.

"Директор сказав, що наші послуги їм більше не потрібні і він розриває з нами трудову угоду. А ще одному робітнику заявив, що якби той не світився на фотографії в пресі, то  досі працював би. Керівництво намагалося нас залякати і пригрозило зняти гроші з наступної зарплати за жовтень, якщо ми не будемо мовчати", – додав будівельник.

Нагадаємо, що 26 листопада близько 100 робітників "Комфортбуду", які працюють на будівництві стадіону до Євро-2012 у Львові, оголосили страйк через невиплату заробітної плати протягом трьох місяців. В той же день керівництво "Комфортбуду" вкотре пообіцяло виплатити людям зарплату. А на брифінгу директор "Альткомкиївбуд" Василь Огородник заявив, що нікого зі страйкуючих працівників не звільнятимуть.

Читайте також:

У 2010 році на об'єкти Євро-2012 витрачено 14 мільярдів бюджетних гривень

Бразилія переймає досвід України в організації футболу

Після Євро-2012 в Україні і Польщі буде туристичний бум

В України не відберуть Євро-2012, навіть якщо вона його "купила"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: