Бєланов: мені боляче за рідне "Динамо", в якому гравці клеять дурня

Ігор Бєланов вважає, що у президенту "Динамо" потрібно розігнати нинішній склад, гравцям якого байдужа доля команди.

Колишній нападник київського "Динамо" і володар "Золотого м'яча"-1986 Ігор Бєланов висловив свою точку зору щодо ганебних результатів "Динамо" у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, що динамівці вже два роки поспіль не можуть потрапити до групового турніру і Бєланов вважає, що потрібно розігнати нинішній склад команди.

- Я зараз лежу в одеськiй лiкарнi, та думаю не лише про своє здоров'я. Боляче за рiдний клуб. Менi соромно за "Динамо". Ми, ветерани, вже втомилися чекати того свiтлого майбутнього, яке нам ось уже десять рокiв обiцяють."Динамо" - клуб iз багатою, славною iсторiєю. Та в командi опинилися люди, перебування яких у нiй нам зовсiм не зрозумiле.

- Ви якось порадили Iгоревi Суркiсу розiгнати усiх. Хiба це вихiд зi скрутного становища?
- Це добра порада. Дiйшло до того, що деякi гравцi приїхали в "Динамо", даруйте, клеїти дурня. Цi хлопцi опустили клуб до неприпустимо низького рiвня. Де те "Динамо", якого всi боялися?! Вiд самої назви в суперникiв колiна тряслися! А нинi нам забивають по чотири голи у двох матчах. I хто? Не "Барселона", не "Реал", а "Рубiн"! Що ж це таке?! Куди подiвся динамiвський футбол? Повинен бути швидкiсний, мобiльний, постiйний пресинг. Але такого футболу немає вже десять рокiв.

За часiв Лобановського футболiсти не бiгали по полю - вони лiтали! А глядачi любили дивитися на цi польоти. По 100 тисяч на трибунах було. А тепер щонайбiльше 15 тисяч назбирується.

- Це наслiдок поганої гри? Кажуть, столична публіка розпещена великим футболом...
- Не думаю. Буде гра - буде глядач. А де візьметься гра, якщо половина команди приїхала до Києва тільки для того, щоб заробити грошi? Їм байдужа доля "Динамо"! Вони не розумiють, де перебувають. Вони навiть мови нашої не хочуть вчити! Ну, а друга половина порушує спортивний режим...

- Маєте на увазi Алiєва та Мiлевського?
- Вся Україна знає, кого я маю на увазi. Хiба не дивно: сезон у розпалi, а хлопцi не набрали фiзичних кондицiй. Думаю, що в "Динамо" є футболiсти, до яких вже немає сенсу застосовувати суворi виховнi санкцiї, - годi з ними панькатися. Чого ми чекаємо? Щоб гравцi закурили на бiговiй дорiжцi? Треба прощатися з тими хлопцями, якi люблять бари, дискотеки, мiльйоннi контракти, дорогi авта, а про футбол забувають.

Читайте також:

Сьомін відмовився коментувати останні трансфери "Динамо"

Продаж Єременка увійшов у трійку найуспішніших трансферів "Динамо"

Андрес Ескобар: збулася моя мрія грати в "Динамо"

Дуду: хочу допомогти "Динамо" виграти трофеї

Нічне життя Мілевського: з цигаркою в зубах за кермом BMW X5 (відео)

Залиште свій коментар

Наступна публікація