Чагаєв розповів про свої переваги над Кличком

Чагаєв знає як нейтралізувати головний козир свого найближчого суперника чемпіона світу за версіями IBO/IBO та WBO Володимира Кличка.

Тимчасово недіючий чемпіон за версією WBA Руслан Чагаєв в черговий раз підкреслив, що більше не хворіє на гепатит В.

Чагаєв зазначив, що сподівається вдруге зустрітися з Миколою Валуєвим в ринзі і розповів, що знає як нейтралізувати головний козир свого найближчого суперника чемпіона світу за версіями IBO/IBO та WBO Володимира Кличка.

- Руслан, чи присутній присмак гіркоти після скасування двобою проти Миколи Валуєва?
- Ні, зараз я вже повністю сконцентрований на підготовці до двобою проти Володимира Кличка. 30 травня я був повністю готовий вийти в ринг проти Миколи Валуєва і в чесній боротьбі довести, що моя перша перемога над ним невипадкова. Але його промоутери вирішили "битися" зі мною за Валуєва...

- Але, тим не менш, WBA прийняла рішення визнати Валуєва чинним чемпіоном...
- Офіційного повідомлення ми так і не отримали. Наскільки я знаю, був якийсь прес-реліз, суті якого я не знаю.

- У вас залишається надія на бій з Валуєвим?
- Двобою зі мною його позбавила власна команда або він сам. Повторюся, я сильніший за Валуєва і готовий довести це ще раз.

- Тепер ви вийдете в ринг проти Володимира Кличка, який не злякався гепатиту В, і ви можете стати чемпіоном світу за двома версіями.
- Зазначу, що я повністю здоровий. Переговори з командою Володимира пройшли професійно швидко, я задоволений. Володимир Кличко, на відміну від Валуєва, не став від мене бігати, він справжній чемпіон, сильний суперник. Але я налаштований рішуче і маю намір відібрати у нього чемпіонські пояси.

- Якщо не секрет, як ви збираєтеся це зробити? Все-таки Кличко-молодший вважається кращим важковаговиком планети на даний момент.
- По титулам – так. А що стосується кращого – це велике питання. Як перемогти Володимира Кличка, я зараз не буду говорити, все побачите в квадраті рингу. У кожного боксера є слабкі сторони. Є вони і у Володимира, і я постараюся використати їх на свою користь.

- Але як нейтралізувати головну зброю Кличка – його джеб, ви знаєте?
- Ми з моєю командою досконально вивчаємо відеозаписи з поєдинків Кличка – звичайно, джеб його головна зброя. Кращий засіб боротьби з цим, як на мене, ближній бій. Мої габарити дозволяють мені це зробити. Я швидкий, більш маневрений, ніж він.

- Важко було перебудуватися в підготовці з Валуєва на Кличка?
- Абсолютно ні. Володимир Кличко – габаритний боксер, такий же, як і Володимир Вірчис. Ще більший Валуєв, якого я також легко переміг. Тому тут не було проблем.

- Прикро, що не вдалося санкціонувати бій ще й за титул чемпіона світу за версією WBA?
- Я не можу говорити точно. Офіційного рішення WBA так до сих пір не надійшло. Звичайно, було б здорово провести бій за титул абсолютного чемпіона світу, і буде дуже шкода, якщо WBA не допустить такого розвитку подій. Надважкий дивізіон професійного боксу давно чекає ім'я абсолютного чемпіона світу.

- Ви вийдете на футбольний стадіон клубу "Шальке", місткість якого складає більше 60 тисяч чоловік. Що для вас це означає?
- Це чудово! Виступ на заповненому стадіоні - це мрія будь-якого боксера, яка додасть і мені, і Володимиру додаткової мотивації. Все-таки не кожен день проходить такий бій. Я постараюсь продемонструвати все, на що здатен.

Читайте також:

Чагаєв: я заберу з собою три пояси Кличка

Володимир Кличко: Хей обіцяв приїхати на мій бій

Кличко розповів про підготовку до бою з Чагаєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: