"Челсі" і "Рома" розіграли результативну нічию, дебютант Ліги чемпіонів відібрав очки у "Атлетика"

У групі С обидва матчі не визначили переможця.

Гра 3-го раунду групової стадії Ліги чемпіонів між "Челсі" і "Ромою" завершилася нічиєю – 3:3.

Тим не менш, матч видався багатим на події – спершу "сині" повели 2:0 завдяки голам Давіда Луїса (11) та Едена Азара (37). Під кінець першого тайму відставання римлян скоротив Александар Коларов (40), а після цього дубль Едіна Джеко вивів гостей вперед (64, 70).

Гольова перестрілка завершилася ще одним м’ячем у виконанні Азара (75), який врятував свою команду від поразки.

У паралельній грі групи С дебютант Ліги чемпіонів "Карабах" завоював перше очко в історії на груповому етапі у матчі проти "Атлетика".

Гра завершилася безгольовою нічиєю, незважаючи на видалення нападника азербайджанців Діно Ндлову на 75-й хвилині.

Таким чином, "Челсі" наразі лідирує в групі з 7 балами на рахунку, "Рома" йде слідом (5 балів). Обидва клуби ще не зазнали жодної поразки.