"Челсі" не зміг втримати перемогу

Після матчів 20-го туру лідером англійської Прем'єр-ліги з відривом від "Челсі" на 3 очки є "Ліверпуль".

Лондонський "Челсі" у матчі 20-го туру чемпіонату Англії з футболу не зміг переграти у дербі "Фулхем" (2:2) і дозволив лідеру першості "Ліверпулю" піти у відрив на три очки.
"Дачники" відкрили рахунок на початку зустрічі, коли на 10-й хвилині американець Клінт Демпсі замкнув на дальній штанзі подачу зі штрафного – 1:0.

Показалося, що команді Луїса Феліпе Сколарі вдалося по перерві переламати хід зустрічі, коли дублем відзначився один з лідерів команди Френк Лемпард (спочатку він виявився першим на відскоку, а потім красиво переграв воротаря зі штрафного) – 1:2.

Проте все той же Демпсі на передостанній хвилині матчу ударом головою рахунок зрівняв – 2:2.

Важку перемогу (1:0) здобув "Арсенал", який здолав "Портсмут" лише завдяки голу, забитому за десять хвилин до кінця гри. Вільям Галлас скористався помилкою воротаря Девіда Джеймса.

Після 20 матчів у "Ліверпуля" 45 очок, на три бали менше у "Челсі". У "Манчестер Юнайтед" 35 очок, але у манкуніанців проведено на дві гри менше.