"Челсі" розібрався зі "святими" і очолив турнірну таблицю АПЛ

Команда Саррі на класі здобула виїздну перемогу.

"Челсі" у матчі 8-го туру англійської Прем’єр-ліги впевнено переграв "Саутгемптон" з рахунком 3:0.

"Сині" вийшли уперед на 30-й хвилині – Еден Азар, скориставшись грубою помилкою оборони "Саутгемптона", відзначився сьомим голом у нинішньому розіграші чемпіонату.

Саутгемптон - Челсі
Reuters

У другому таймі "аристократи" подвоїли перевагу на табло – Росс Барклі з близької відстані розстріляв голкіпера після передачі від Олів’є Жиру на 57-й хвилині.

Reuters

Остаточний рахунок у грі встановив Альваро Мората у компенсований до другого тайму час. Форвард елегантно перекинув воротаря "святих" Алекса Маккарті, який необачно далеко вийшов із власних воріт.

Мората
Reuters

Перемога дозволила "Челсі" набрати 20 залікових пунктів та очолити турнірну таблицю АПЛ. "Саутгемптон" з 5 очками посідає шістнадцяту сходинку.