"Челсі" втратив перемогу над "молотобійцями" та ще більше відстав від зони Ліги чемпіонів

Команда Антоніо Конте продовжує засмучувати рідних вболівальників.

Лондонський "Челсі" не зумів вдома переграти "Вест Гем", зігравши з ними внічию з рахунком 1:1.

Господарі вийшли вперед на 36-й хвилині - захисник "синіх" Сезар Аспілікуета відкрив рахунок на табло завдяки точному удару з середньої дистанції.

Футболісти Челсі
Reuters

Тим не менш, команда Антоніо Конте не зуміла втримати перемогу у цій зустрічі - Хав'єр Ернандес приніс гостям нічию на 74-й хвилині. Таким чином, втративши очки у битві з "молотобійцями", "Челсі" ще на крок віддалився від зони Ліги чемпіонів.

Наразі активі "пенсіонерів" 57 очок та 5 місце у турнірній таблиці внутрішньої першості. "Тоттенхем", який йде на 4-й сходинці, має у своєму активі 67 балів. Що стосується "Вест Гема", то вони з 34 пунктами посідають 14 позицію.

Нагадаємо, що гра між цими командами у першому колі завершилася мінімальною перемогою "Вест Гема" з рахунком 1:0.