Чемпіон світу "Формули-1" визначився в останню мить! (відео)

Останні метри останнього кола останньої гонки сезону вирішили долю чемпіоната - Льюїс Гемілтон обігнав Тімо Глока, що принесло йому чемпіонський титул!

Про "інфарктове" закінчення чемпіонату світу "Формули-1" - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Таке закінчення чемпіонату світу "Формули-1" не побачиш навіть уві сні! Майже протягом усієї гонки на трасі у Бразилії була стабільна ситуація, коли Феліпе Масса лідирував, а британець Льюїс Гемілтон утримував позицію, яка дозволяла йому зберегти достатній для завоювання титулу чемпіона світу відрив від бразильця. 

Але за 6 кіл до фінішу раптом пішов дощ! Майже усі пілоти поїхали міняти гуму на дощовий комплект, після чого Хемілтон, однак, зберіг бажану 5-ту позицію. Але це був тільки початок драматичного завершення гонки.

За 2 кола до фінішу Гемілтон припустився помилки і його несподівано обійшов Себастьян Феттель. За цієї розкладки вже Масса вийшов на перше місце у загальному заліку. На останніх двох колах Гемілтон намагався наздогнати німця, але зробити цього так і не вдалося. І ось вже фініш - Масса перший у гонці! В команді Ferrari вже святкують перемогу... 

Але тут відбувається спортивне диво - на передостанньому повороті Феттель і Гемілтон обганяють Тімо Ґлока, який був до цього на 4-му місці, і фінішують відповідно 4-м і 5-м. А це означає, що чемпіоном світу в останню мить стає таки Гемілтон!!!

Другим на останньому етапі у Бразилії фінішував Фернандо Алонсо, а третім - фін Кімі Райкконен, завдяки чому посів третє місце і у загальному заліку.

ВідеоЯк Гемілтон став чемпіоном світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: