Чемпіонат світу під загрозою зриву через масові страйки

Понад мільйон службовців державного сектору ПАР обіцяють розпочати страйк, якщо уряд країни не задовольнить їхні фінансові вимоги.

Державні службовці в ПАР погрожують масовим страйком під час проведення чемпіонату світу з футболу.

Понад мільйон службовців державного сектору обіцяють розпочати страйк, якщо уряд країни не задовольнить їхні вимоги щодо підвищення зарплати. Зокрема, до страйку готуються вчителі, медпрацівники і співробітники міграційної служби.

За словами організаторів акції, апогеєм демонстрації стане бойкотування і спроба зриву головної футбольної події чотириріччя. Держслужбовці планують просто перегородити вхід на стадіон для вболівальників.

Уряд вже зробив пропозицію підвищити співробітникам платню на 6%, проте страйкарі вимагають більшого. За словами керівництва акції, їм потрібно не менше 8,5%.

Поліція ПАР готується до придушення великомасштабної демонстрації. На вулицях виставлені посилені патрулі і бойова техніка.

Зазначимо, що ще до свого початку чемпіонат світу став криміногенним. Як мінімум двічі було скоєно збройний напад на журналістів. Крім того, були пограбовані готельні номери футболістів збірних Колумбії та Греції.

Читайте також:

"Король футболу" поставив на Бразилію і Іспанію

В Дурбані пограбували футболістів збірної Греції

Жінкам заборонено ходити з оголеними грудьми на стадіон

Призовий фонд чемпіонату світу складає 420 мільйонів доларів

Календар чемпіонату світу-2010 з футболу

Всі учасники чемпіонату світу-2010 з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: