Чемпіонат світу з футболу може відбутись у Росії

Росія найближчим часом зробить перший крок до проведення у 2018 року чемпіонату світу з футболу.

Росія вступить у боротьбу за право проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року. Про це заявив міністр спорту, туризму і молодіжної політики РФ і президент Російського футбольного союзу (РФС) Віталій Мутко.

"Найближчим часом ми маємо намір зробити перший крок і запитати у ФІФА всі необхідні документи для оформлення заявки на проведення чемпіонату світу 2018 року", – сказав в понеділок Мутко.

Серед країн, які виявляють цікавість до проведення чемпіонату світу-2018, світові ЗМІ називають Австралію, Англію, Катар, Китай, Мексику, США. Сумісні заявки планують подати Іспанія і Португалія, Бельгія і Нідерланди. 

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) 15 січня почала прийом заявок на проведення чемпіонатів світу 2018 і 2022 років. Зацікавлені національні футбольні асоціації повинні офіційно заявити про своє бажання провести чемпіонат світу до 2 лютого 2009 року. 

До 16 березня ці асоціації повинні направити у ФІФА заповнені заявочні форми, до 11 грудня 2009-го – підписати заявочні угоди.

Оскільки чемпіонат світу-2014 повинен відбутися у Бразилії, а чемпіонат світу-2010 – у ПАР, в числі можливих претендентів на ЧС-2018 не буде представників Південної Америки і Африки. Подібний підхід пояснюється політикою ротації континентів, яку ФІФА проводить стосовно вибору місця проведення чемпіонатів світу.

Для того, щоб стати кандидатом на проведення найпрестижнішого чемпіонату світу на планеті, країна (або країни) повинна мати 12 стадіонів місткістю не менше 40 тисяч чоловік, а також 80-тисячну арену для проведення матчу відкриття і фіналу. 

Уся необхідна інфраструктура повинна бути готова за рік до світової першості для проведення Кубка Конфедерацій, в якому традиційно беруть участь чемпіони континентів.

Господарів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років ФІФА оголосить у грудні 2010 року. 

Читайте також:
Португалія та Іспанія готові прийняти ЧС-2018
ФІФА визначила символічну збірну світу
Чемпіонат світу-2010 застраховано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: