Чемпіонат світу з футболу обійдеться Росії у 50 мільярдів доларів

Найбільше Росія вкладе у будівництво автомобільних і залізничних доріг - це 35 мільярдів доларів.

Загальні витрати Росії на проведення чемпіонату світу-2018 з футболу перевищать 50 мільярдів доларів. Таку думку висловила директор Інституту інновацій, інфраструктури та інвестицій Росії Марина Удачіна.

Зокрема, на будівництво стадіонів буде витрачено 3,8 мільярди доларів. На приватні гроші буде збудовано стадіон московського "Спартака" (290 млн), ВТБ профінансує арену для московського "Динамо" (260 млн). Решта стадіонів будуть побудовані за рахунок федерального і регіональних бюджетів.

У туристичну інфраструктуру Росія пообіцяла вкласти 11 мільярдів доларів. Дефіциту бюджетних готелів ("2-3 зірки") немає тільки в Москві та Санкт-Петербурзі, в інших містах планується масштабне будівництво.

Росії також до 2018 р. потрібно побудувати 7711 км автомобільних і 2024 км залізничних доріг. Це обійдеться ще приблизно у 35 мільярдів доларів, якщо орієнтуватися на середні ціни будівництва.

Реконструкція злітно-посадочних смуг та будівництво нових терміналів у всіх містах, крім Москви і Сочі, буде коштувати близько 1,4 мільярда доларів.

Відзначимо, що на сьогодні в Росії є один стадіон, здатен приймати матчі Чемпіонату - це ВСА "Лужники".

Читайте також:

ЧС-2018 з футболу у Росії: Мєдвєдєв кричав "Ура", а Путін радів стримано

Україна взялася готувати заявку на отримання Олімпіади-2022

Чемпіонат світу-2022 пройде у Катарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: