Чемпіонат України буде транслюватися в усьому світі

У світовому телепросторі транслюватимуться матчі та огляди турів української Прем'єр-ліги.

Футбольні матчі української Прем’єр-ліги транслюватимуться в усьому світі.

Про у понеділок, 14 грудня, на прес-конференції повідомили президент об’єднання професіональних футбольних клубів України "Прем’єр-ліга" Віталій Данілов та генеральний директор компанії IMG (Україна, Росія СНД та Балтія) Олександр Вайнштейн.

Вони поінформували про укладення контракту між Прем’єр-лігою та компанією IMG про трансляцію матчів 11 українських клубів елітного футбольного дивізіону на міжнародному медіа-ринку. Контракт розрахований на 2,5 роки, включаючи сезон 2011-2012 років.

До "пулу" клубів, матчі за участю яких транслюватиме IMG, не входять п’ять українських команд, в тому числі "Динамо" (Київ), але в Прем’єр-лізі переконані, що, починаючи з наступного сезону, коли завершаться дії контрактів цих клубів з іншими телекомпаніями, всі 16 команд увійдуть до цього "пулу".

Відповідно контракту, IMG отримала права на трансляцію українських футбольних матчів у всьому світі, винятком є території Росії та України, де Прем’єр-ліга самостійно транслюватиме матчі.

Крім того, з сезону 2010/2011 рр. IMG також транслюватиме у світовому телепросторі огляди турів чемпіонату, виробництвом який займатиметься офіційний телетранслятор Прем’єр-ліги на території України телеканал "Футбол".

Відповідно до досягнутих домовленостей, формула співробітництва між Прем’єр-лігою та IMG передбачає не лише гарантовану ліцензійну винагороду за можливість ексклюзивної реалізації медіа-прав чемпіонату України з футболу, але й додаткові бонусні виплати Прем’єр-лізі з боку IMG.

Директор з розвитку бізнесу IMG Media Ден Мерхем підкреслив, що для компанії велика честь розпочати співробітництво з Україною. Він нагадав, що клієнтами IMG є провідні футбольні ліги світу, в тому числі Англії, Росії, Нідерландів, Данії, Бельгії.

"Ми захоплені початком нашого співробітництва з українською елітною лігою", - наголосив він.

Учасники прес-конференції висловили сподівання, що, крім фінансових здобутків, трансляція матчів українських футбольних клубів надасть можливість популяризувати український футбол у світі.

Читайте також:

Прем'єр-ліга пішла на канікули. Підсумки 17-го туру

"Динамо" - зимовий чемпіон України

"Динамо" заробило рекордні призові у Лізі чемпіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: