Чемпіоном світу стала збірна Франції, яка у фіналі перемогла команду Хорватії. Бронзовий призер - Бельгія.
ПОВНА СТАТИСТИКА МАТЧІВ ТУТ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ТУР 1 | ||||||
ЧЕТВЕР, 14 червня | ||||||
Група А. Лужнікі, Москва | ||||||
18:00 | РОСІЯ | САУДІВСЬКА АРАВІЯ | 5:0 | |||
П'ЯТНИЦЯ, 15 червня | ||||||
Група А. Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург | ||||||
15:00 | ЄГИПЕТ | УРУГВАЙ | 0:1 | |||
Група В. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург | ||||||
18:00 | МАРОККО | ІРАН | 0:1 | |||
Група В. Фішт, Сочі | ||||||
21:00 | ПОРТУГАЛІЯ | ІСПАНІЯ | 3:3 | |||
СУБОТА, 16 червня | ||||||
Група С. Казань Арена, Казань | ||||||
13:00 | ФРАНЦІЯ | АВСТРАЛІЯ | 2:1 | |||
Група D. Спартак, Москва | ||||||
16:00 | АРГЕНТИНА | ІСЛАНДІЯ | 1:1 | |||
Група С. Мордовія Арена, Саранськ | ||||||
19:00 | ПЕРУ | ДАНІЯ | 0:1 | |||
Група D. Калінінград, Калінінград | ||||||
21:00 | ХОРВАТІЯ | НІГЕРІЯ | 2:0 | |||
НЕДІЛЯ, 17 червня | ||||||
Група Е. Самара Арена, Самара | ||||||
15:00 | КОСТА-РИКА | СЕРБІЯ | 0:1 | |||
Група F. Лужнікі, Москва | ||||||
19:00 | НІМЕЧЧИНА | МЕКСИКА | 0:1 | |||
Група Е. Ростов Арена, Ростов-на-Дону | ||||||
21:00 | БРАЗИЛІЯ | ШВЕЙЦАРІЯ | 1:1 | |||
ПОНЕДІЛОК, 18 червня | ||||||
Група F. Нижній Новгород, Нижній Новгород | ||||||
15:00 | ШВЕЦІЯ | РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ | 1:0 | |||
Група G. Фішт, Сочі | ||||||
18:00 | БЕЛЬГІЯ | ПАНАМА | 3:0 | |||
Група G. Волгоград Арена, Волгоград | ||||||
21:00 | ТУНІС | АНГЛІЯ | 1:2 | |||
ВІВТОРОК, 19 червня | ||||||
Група Н. Мордовія Арена, Саранськ | ||||||
15:00 | КОЛУМБІЯ | ЯПОНІЯ | 1:2 | |||
Група Н. Стадіон Спартак, Москва | ||||||
18:00 | ПОЛЬЩА | СЕНЕГАЛ | 1:2 | |||
ТУР 2 | ||||||
Група А. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург | ||||||
21:00 | РОСІЯ | ЄГИПЕТ | 3:1 | |||
СЕРЕДА, 20 червня | ||||||
Група В. Лужнікі, Москва | ||||||
15:00 | ПОРТУГАЛІЯ | МАРОККО | 1:0 | |||
Група А. Ростов Арена, Ростов-на-Дону | ||||||
18:00 | УРУГВАЙ | САУДІВСЬКА АРАВІЯ | 1:0 | |||
Група В. Казань Арена, Казань | ||||||
21:00 | ІРАН | ІСПАНІЯ | 0:1 | |||
ЧЕТВЕР, 21 червня | ||||||
Група С. Самара Арена, Самара | ||||||
15:00 | ДАНІЯ | АВСТРАЛІЯ | 1:1 | |||
Група С. Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург | ||||||
18:00 | ФРАНЦІЯ | ПЕРУ | 1:0 | |||
Група D. Нижній Новгород, Нижній Новгород | ||||||
21:00 | АРГЕНТИНА | ХОРВАТІЯ | 0:3 | |||
П'ЯТНИЦЯ, 22 червня | ||||||
Група Е. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург | ||||||
15:00 | БРАЗИЛІЯ | КОСТА-РИКА | 2:0 | |||
Група D. Волгоград Арена, Волгоград | ||||||
18:00 | НІГЕРІЯ | ІСЛАНДІЯ | 2:0 | |||
Група Е. Калінінград, Калінінград | ||||||
21:00 | СЕРБІЯ | ШВЕЙЦАРІЯ | 1:2 | |||
СУБОТА, 23 червня | ||||||
Група G. Спартак, Москва | ||||||
15:00 | БЕЛЬГІЯ | ТУНІС | 5:2 | |||
Група Е. Ростов Арена, Ростов-на-Дону | ||||||
18:00 | РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ | МЕКСИКА | 1:2 | |||
Група F. Фішт, Сочі | ||||||
21:00 | НІМЕЧЧИНА | ШВЕЦІЯ | 2:1 | |||
НЕДІЛЯ, 24 червня | ||||||
Група G. Нижній Новгород, Нижній Новгород | ||||||
15:00 | АНГЛІЯ | ПАНАМА | 6:1 | |||
Група Н. Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург | ||||||
18:00 | ЯПОНІЯ | СЕНЕГАЛ | 2:2 | |||
Група Н. Казань Арена, Казань | ||||||
21:00 | ПОЛЬЩА | КОЛУМБІЯ | 0:3 | |||
ТУР 3 | ||||||
ПОНЕДІЛОК, 25 червня | ||||||
Група А. Самара Арена, Самара | ||||||
17:00 | УРУГВАЙ | РОСІЯ | 3:0 | |||
Група А. Волгоград Арена. Волгоград | ||||||
17:00 | САУДІВСЬКА АРАВІЯ | ЄГИПЕТ | 2:1 | |||
Група В. Калінінград, Калінінград | ||||||
21:00 | ІСПАНІЯ | МАРОККО | 2:2 | |||
Група В. Мордовія Арена, Саранськ | ||||||
21:00 | ІРАН | ПОРТУГАЛІЯ | 1:1 | |||
ВІВТОРОК, 26 червня | ||||||
Група С. Фішт, Сочі | ||||||
17:00 | АВСТРАЛІЯ | ПЕРУ | 0:2 | |||
Група С. Лужнікі, Москва | ||||||
17:00 | ДАНІЯ | ФРАНЦІЯ | 0:0 | |||
Група D. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург | ||||||
21:00 | НІГЕРІЯ | АРГЕНТИНА | 1:2 | |||
Група D. Ростов Арена, Ростов-на-Дону | ||||||
21:00 | ІСЛАНДІЯ | ХОРВАТІЯ | 1:2 | |||
СЕРЕДА, 27 червня | ||||||
Група F. Казань Арена, Казань | ||||||
17:00 | РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ | НІМЕЧЧИНА | 2:0 | |||
Група F. Єкатеринбург Арена. Єкатеринбург | ||||||
17:00 | МЕКСИКА | ШВЕЦІЯ | 0:3 | |||
Група Е. Спартак, Москва | ||||||
21:00 | СЕРБІЯ | БРАЗИЛІЯ | 0:2 | |||
Група Е. Нижній Новгород, Нижній Новгород | ||||||
21:00 | ШВЕЙЦАРІЯ | КОСТА-РИКА | 2:2 | |||
ЧЕТВЕР, 28 червня | ||||||
Група Н. Волгоград Арена, Волгоград | ||||||
17:00 | ЯПОНІЯ | ПОЛЬЩА | 0:1 | |||
Група Н. Самара Арена, Самара | ||||||
17:00 | СЕНЕГАЛ | КОЛУМБІЯ | 0:1 | |||
Група G. Мордовія Арена, Саранськ | ||||||
21:00 | ПАНАМА | ТУНІС | 1:2 | |||
Група G. Калінінград, Калінінград | ||||||
21:00 | АНГЛІЯ | БЕЛЬГІЯ | 0:1 | |||
ПЛЕЙ-ОФ | ||||||
1/8 фіналу | ||||||
СУБОТА, 30 червня | ||||||
17:00 | ФРАНЦІЯ | АРГЕНТИНА | 4:3 | |||
21:00 | УРУГВАЙ | ПОРТУГАЛІЯ | 2:1 | |||
НЕДІЛЯ, 1 липня | ||||||
17:00 | ІСПАНІЯ | РОСІЯ |
1:1 |
|||
21:00 | ХОРВАТІЯ | ДАНІЯ |
1:1 |
|||
ПОНЕДІЛОК, 2 липня | ||||||
17:00 | БРАЗИЛІЯ | МЕКСИКА | 2:0 | |||
21:00 | БЕЛЬГІЯ | ЯПОНІЯ | 3:2 | |||
ВІВТОРОК, 3 липня | ||||||
17:00 | ШВЕЦІЯ | ШВЕЙЦАРІЯ | 1:0 | |||
21:00 | КОЛУМБІЯ | АНГЛІЯ | 1:1 3:4 пен |
|||
1/4 фіналу | ||||||
П'ЯТНИЦЯ, 6 липня | ||||||
17:00 | УРУГВАЙ | ФРАНЦІЯ | 0:2 | |||
21:00 | БРАЗИЛІЯ | БЕЛЬГІЯ | 1:2 | |||
СУБОТА, 7 липня | ||||||
17:00 | ШВЕЦІЯ | АНГЛІЯ | 0:2 | |||
21:00 | РОСІЯ | ХОРВАТІЯ |
2:2 3:4 пен |
|||
1/2 фіналу | ||||||
ВІВТОРОК, 10 липня | ||||||
21:00 | ФРАНЦІЯ | БЕЛЬГІЯ | 1:0 | |||
СЕРЕДА, 11 липня | ||||||
21:00 | ХОРВАТІЯ | АНГЛІЯ | 2:1 | |||
Матч за 3-є місце | ||||||
СУБОТА, 14 липня | ||||||
17:00 | БЕЛЬГІЯ | АНГЛІЯ | 2:0 | |||
ФІНАЛ | ||||||
НЕДІЛЯ, 15 липня | ||||||
18:00 | ФРАНЦІЯ | ХОРВАТІЯ | 4:2 | |||