Чемпіонат світу-2018. Результати всіх матчів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чемпіоном світу стала збірна Франції, яка у фіналі перемогла команду Хорватії. Бронзовий призер - Бельгія.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018
Фінальна частина. Груповий етап

ПОВНА СТАТИСТИКА МАТЧІВ ТУТ
ТУР 1
ЧЕТВЕР, 14 червня
Група А. Лужнікі, Москва  
18:00 РОСІЯ САУДІВСЬКА АРАВІЯ 5:0  
П'ЯТНИЦЯ, 15 червня
Група А. Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург
15:00 ЄГИПЕТ УРУГВАЙ 0:1  
 
Група В. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург
18:00 МАРОККО ІРАН 0:1  
 
Група В. Фішт, Сочі
21:00 ПОРТУГАЛІЯ ІСПАНІЯ 3:3  
СУБОТА, 16 червня
Група С. Казань Арена, Казань
13:00 ФРАНЦІЯ АВСТРАЛІЯ 2:1  
 
Група D. Спартак, Москва
16:00 АРГЕНТИНА ІСЛАНДІЯ 1:1  
 
Група С. Мордовія Арена, Саранськ
19:00 ПЕРУ ДАНІЯ 0:1  
 
Група D. Калінінград, Калінінград
21:00 ХОРВАТІЯ НІГЕРІЯ 2:0  
НЕДІЛЯ, 17 червня
Група Е. Самара Арена, Самара
15:00 КОСТА-РИКА СЕРБІЯ 0:1  
 
Група F. Лужнікі, Москва
19:00 НІМЕЧЧИНА МЕКСИКА 0:1  
 
Група Е. Ростов Арена, Ростов-на-Дону
21:00 БРАЗИЛІЯ ШВЕЙЦАРІЯ 1:1  
ПОНЕДІЛОК, 18 червня
Група F. Нижній Новгород, Нижній Новгород
15:00 ШВЕЦІЯ РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ 1:0  
 
Група G. Фішт, Сочі
18:00 БЕЛЬГІЯ ПАНАМА 3:0  
 
Група G. Волгоград Арена, Волгоград
21:00 ТУНІС АНГЛІЯ 1:2  
ВІВТОРОК, 19 червня
Група Н. Мордовія Арена, Саранськ
15:00 КОЛУМБІЯ ЯПОНІЯ 1:2  
 
Група Н. Стадіон Спартак, Москва
18:00 ПОЛЬЩА СЕНЕГАЛ 1:2  
ТУР 2
Група А. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург
21:00 РОСІЯ ЄГИПЕТ 3:1  
СЕРЕДА, 20 червня
Група В. Лужнікі, Москва
15:00 ПОРТУГАЛІЯ МАРОККО 1:0  
 
Група А. Ростов Арена, Ростов-на-Дону
18:00 УРУГВАЙ САУДІВСЬКА АРАВІЯ 1:0  
 
Група В. Казань Арена, Казань
21:00 ІРАН ІСПАНІЯ 0:1  
ЧЕТВЕР, 21 червня
Група С. Самара Арена, Самара
15:00 ДАНІЯ АВСТРАЛІЯ 1:1  
 
Група С. Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург
18:00 ФРАНЦІЯ ПЕРУ 1:0  
 
Група D. Нижній Новгород, Нижній Новгород
21:00 АРГЕНТИНА ХОРВАТІЯ 0:3  
П'ЯТНИЦЯ, 22 червня
Група Е. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург
15:00 БРАЗИЛІЯ КОСТА-РИКА 2:0  
 
Група D. Волгоград Арена, Волгоград
18:00 НІГЕРІЯ ІСЛАНДІЯ 2:0  
 
Група Е. Калінінград, Калінінград
21:00 СЕРБІЯ ШВЕЙЦАРІЯ 1:2  
СУБОТА, 23 червня
Група G. Спартак, Москва
15:00 БЕЛЬГІЯ ТУНІС 5:2  
 
Група Е. Ростов Арена, Ростов-на-Дону
18:00 РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ МЕКСИКА 1:2  
 
Група F. Фішт, Сочі
21:00 НІМЕЧЧИНА ШВЕЦІЯ 2:1  
НЕДІЛЯ, 24 червня
Група G. Нижній Новгород, Нижній Новгород
15:00 АНГЛІЯ ПАНАМА 6:1  
 
Група Н. Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург
18:00 ЯПОНІЯ СЕНЕГАЛ 2:2  
 
Група Н. Казань Арена, Казань
21:00 ПОЛЬЩА КОЛУМБІЯ 0:3  
ТУР 3
ПОНЕДІЛОК, 25 червня
Група А. Самара Арена, Самара
17:00 УРУГВАЙ РОСІЯ 3:0  
 
Група А. Волгоград Арена. Волгоград
17:00 САУДІВСЬКА АРАВІЯ ЄГИПЕТ 2:1  
 
Група В. Калінінград, Калінінград
21:00 ІСПАНІЯ МАРОККО 2:2  
 
Група В. Мордовія Арена, Саранськ
21:00 ІРАН ПОРТУГАЛІЯ 1:1  
ВІВТОРОК, 26 червня
Група С. Фішт, Сочі
17:00 АВСТРАЛІЯ ПЕРУ 0:2  
 
Група С. Лужнікі, Москва
17:00 ДАНІЯ ФРАНЦІЯ 0:0  
 
Група D. Санкт-Петербург, Санкт-Петербург
21:00 НІГЕРІЯ АРГЕНТИНА 1:2  
 
Група D. Ростов Арена, Ростов-на-Дону
21:00 ІСЛАНДІЯ ХОРВАТІЯ 1:2  
СЕРЕДА, 27 червня
Група F. Казань Арена, Казань
17:00 РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ НІМЕЧЧИНА 2:0  
 
Група F. Єкатеринбург Арена. Єкатеринбург
17:00 МЕКСИКА ШВЕЦІЯ 0:3  
 
Група Е. Спартак, Москва
21:00 СЕРБІЯ БРАЗИЛІЯ 0:2  
 
Група Е. Нижній Новгород, Нижній Новгород
21:00 ШВЕЙЦАРІЯ КОСТА-РИКА 2:2  
ЧЕТВЕР, 28 червня
Група Н. Волгоград Арена, Волгоград
17:00 ЯПОНІЯ ПОЛЬЩА 0:1  
 
Група Н. Самара Арена, Самара
17:00 СЕНЕГАЛ КОЛУМБІЯ 0:1  
 
Група G. Мордовія Арена, Саранськ
21:00 ПАНАМА ТУНІС 1:2  
 
Група G. Калінінград, Калінінград
21:00 АНГЛІЯ БЕЛЬГІЯ 0:1  
ПЛЕЙ-ОФ
1/8 фіналу
СУБОТА, 30 червня
17:00 ФРАНЦІЯ АРГЕНТИНА 4:3  
 
 
21:00 УРУГВАЙ ПОРТУГАЛІЯ 2:1  
 
НЕДІЛЯ, 1 липня
17:00 ІСПАНІЯ РОСІЯ

1:1
3:4 пен

 
 
 
21:00 ХОРВАТІЯ ДАНІЯ

1:1
3:2 пен

 
 
ПОНЕДІЛОК, 2 липня
17:00 БРАЗИЛІЯ МЕКСИКА 2:0  
 
 
21:00 БЕЛЬГІЯ ЯПОНІЯ 3:2  
 
ВІВТОРОК, 3 липня
17:00 ШВЕЦІЯ ШВЕЙЦАРІЯ 1:0  
 
 
21:00 КОЛУМБІЯ АНГЛІЯ 1:1
3:4 пен
 
1/4 фіналу
П'ЯТНИЦЯ, 6 липня
17:00 УРУГВАЙ ФРАНЦІЯ 0:2  
 
 
21:00 БРАЗИЛІЯ БЕЛЬГІЯ 1:2  
 
СУБОТА, 7 липня
17:00 ШВЕЦІЯ АНГЛІЯ 0:2  
 
 
21:00 РОСІЯ ХОРВАТІЯ

2:2

3:4 пен

 
1/2 фіналу
ВІВТОРОК, 10 липня
21:00 ФРАНЦІЯ БЕЛЬГІЯ 1:0  
 
СЕРЕДА, 11 липня
21:00 ХОРВАТІЯ АНГЛІЯ 2:1  
Матч за 3-є місце
СУБОТА, 14 липня
17:00 БЕЛЬГІЯ АНГЛІЯ 2:0  
ФІНАЛ
НЕДІЛЯ, 15 липня
18:00 ФРАНЦІЯ ХОРВАТІЯ 4:2  
 

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції