Черговий гол Роналду та вилучення: "Реал" вдруге розібрався з ПСЖ та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Мадридці спокійно пройшли до наступної стадії змагань.

Мадридський "Реал" у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів здолав на виїзді французький ПСЖ з рахунком 2:1.

Гості, маючи невеличку перевагу над суперником, вийшли вперед лише у другій половині зустрічі - Кріштіану Роналду забив свій 12-й гол у цьогорічному розіграші ЛЧ, вдало пробивши головою з близької відстані після навісу з лівого флангу від партнера по команді.

Окрім того, зірковий португалець відзначається вже у 9-му матчі найпрестижнішого клубного турніру Європи поспіль.

ПСЖ зумів відновити паритет у протистоянні на 71-й хвилині - Едінсон Кавані виявився спритнішим за всіх та переправив м'яч з декількох метрів у ворота "вершкових", подарувавши таким чином вболівальникам своєї команди надію на загальний успіх.

Зазначимо, що з 66-ї хвилини гри господарі грали вдесятьох - друге попередження отримав півзахисник парижан Марко Вератті, який вирішив посперечатися з суддею після одного з епізодів.

Видалення Вератті
Reuters

Команда Зінедіна Зідана скористалася чисельною перевагою та зуміла врешті решт вдруге розписатися у сітці воріт опонента - бразилець Каземіро пробив з меж штрафної у кут воріт, проте слід зазначити, що на шляху до голу, м'яч зачепив гравця ПСЖ та дещо дезорієнтував голкіпера.

Таким чином, вдруге перегравши ПСЖ, "Реал" з загальним рахунком 5:2 виходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.