Черновецький: фінал Євро-2012 відбудеться в Києві

Черновецький повідомив, що реконструкція спорткомплексу "Олімпійський" здійснюється повністю у відповідності з графіком.

Столиця України планомірно готуються до футбольного Євро-2012 і буде здатна прийняти учасників чемпіонату і уболівальників, повідомив мер Києва Леонід Черновецький у вівторок на нараді, присвяченій ходу підготовки до проведення турніру.

"Незважаючи на економічно нестабільну ситуацію в Україні, Києвом ведеться безперервна робота за всіма напрямами підготовки інфраструктури для проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році", - сказав Черновецький.

Він особливо відзначив успішний хід реконструкції аеропортів "Бориспіль" і "Київ" ("Жуляни").

"До речі, Мішелю Платіні вже надано гарантійні зобов'язання щодо своєчасного введення в експлуатацію терміналу, а також створення буферних зон для автобусів і вантажного транспорту на в'їздах до міста", - відзначив Черновецький.

Черновецький також повідомив, що реконструкція спорткомплексу "Олімпійський", на арені якого має відбутися фінал Євро-2012, здійснюється повністю у відповідності з графіком. "Роботи ведуться цілодобово", - сказав мер.

За його словами, також успішно ведеться будівництво готелів, а залізничний вокзал і автовокзали, за твердженням мера, "вже сьогодні готові прийняти учасників і гостей Євро-2012".

"Від імені київської влади я запевняю вас, що всі разом ми робимо все можливе для того, щоб фінальний матч чемпіонату, як і планується, відбувся у Києві", - сказав Черновецький.

Читайте також:

Черновецький: у Києва немає грошей на Євро-2012

Кабмін скасував свою постанову по Євро-2012

Уряд профінансує Євро-2012 без Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: