Черновецький та невідомі інвестори купили "Арсенал" за одну гривню

Стало відомо, що акції футбольного клубу "Арсенал" розподілятимуться між родиною Черновецьких, Коломойським та невідомими інвесторами.

За даними київського "Арсенала", родині Черновецьких тепер належатиме 51% акцій команди, 30% відійде пану Коломойському, а інша частина (19%) – третім особам або структурам. Кому саме належатимуть інші 19%, наразі невідомо. 

Раніше київський міський голова Леонід Черновецький на брифінгу журналістам заявив, що за акції ФК "Арсенал" він віддає одну гривню.

Відповідаючи на питання, для чого два роки тому клуб було продано і чому зараз його купує мер, Черновецький зазначив, що тоді місто вимушене було продати "Арсенал", тому що "там відмивалися брудні гроші".

За словами мера, клуб купував дорогих гравців, які отримували копійки, а всі бюджетні гроші залишалися в кишенях тих, "хто відпускав бюджетні гроші".

Очолить "Арсенал", скоріш за все, син Леоніда Черновецького. Мер також запропонував взяти до клубу безкоштовно молодих футболістів, які будуть прославляти місто і країну. Водночас, він не виключає, що в клубі тренуватимуться і діти багатих людей, які платитимуть за це.

Мер столиці також розповів, що зараз у переговорах бере участь ще один інвестор, в особі багатої людини, яку усі знають. Отже доля другої половини акцій клубу залишається поки що невідомою - не виключено, що усі 100% акцій клубу належатимуть одному Черновецькому.

Відносно того, чи буде нарешті у клубу свій стадіон, міський голова сказав, що в Києві обов'язково знайдеться ділянка під стадіон. Ця земля отримуватиметься Черновецьким на загальних підставах, тобто на аукціоні.


Читайте також:
Черновецький купив ФК "Арсенал"
Рабінович продав "Арсенал", щоб знову стати президентом
Рабінович відмовився від "Арсенала"

ВідеоЧерновецький купує "Арсенал" за одну гривню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: