Червоненко: Євро-2012 потрібно віддати українським олігархам

Червоненко радить віддати стратегічне керівництво Євро-2012 Ахметову, Коломойському і Ярославському.

Украина пожалуется на Румынию
Євген Червоненко
Заступник Київського міського голови Євген Червоненко вважає, що стратегічне керівництво процесом підготовки України до чемпіонату Європи з футболу 2012 року треба віддати відомим бізнесменам, таким як Рінат Ахметов та Олександр Ярославський. Про це він заявив сьогодні під час Інтернет-конференції на одному з українських порталів.

"Що стосується Євро-2012, то тим, хто відповідає за нього і хто в своєму житті не побудував жодного кіоску, я б радив зрозуміти: якщо вони справді хочуть уникнути ганьби і щоб Євро-2012 відбулося, я б віддав стратегічне керівництво Ахметову, Коломойському і Ярославському, які вже щось довели за свої гроші. Вони б набрали команду дієздатних менеджерів, з яких можна спитати. А держава чітко розписала би правила і дала надзвичайні повноваження, при цьому окресливши правила, де не було б місця "відкатам", хабарам, і розпорошенню державних грошей, де інвестора просили б вкласти гроші в готель, а не вимагали під столом за кожен чих", - заявив Євген Червоненко.

За словами Червоненка, всі об'єкти будуються не тільки для турніру, але й надалі приноситимуть користь жителям України.

"Готелі будуються не для Євро-2012, вони будуються для наших дітей і нашої країни. Тут питання, чи поважаємо ми себе і чи готові піти на це. Я готовий виконати будь-який наказ по Євро-2012, тому що зумів, організувавши "Prime Yalta Rally 2009", довести, що і без державних грошей можна досягти високого рівня і проводити серйозні міжнародні заходи ", - зазначив пан Червоненко.

Читайте також:

Гостей Євро-2012 поселять в казармах

Почався продаж фальшивих квитків на Євро-2012

Ющенко вдруге заборонив фінансувати Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: