Червоненку не дають займатися справами Євро-2012

Президент України Віктор Ющенко вивів Червоненка зі складу Координаційної ради з підготовки та проведення Євро-2012.

Сьогодні на офіційному сайті президента України Віктора Ющенка з'явився текст указу про виведення Євгена Червоненка зі складу Координаційної ради з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи-2012 року з футболу.

Зазначеним указом до складу Координаційної ради введено Іллю Шевляка – заступника міністра Кабінету міністрів України – директора Координаційного бюро з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи-2012 року з футболу Секретаріату Кабінету міністрів. 

Також Ющенко призначив заступника глави Секретаріату президента Юрія Богуцького секретарем Координаційної ради, звільнивши від виконання цих обов'язків Оксану Слюсаренко

Нагадаємо, що 19 листопада Кабінет міністрів прийняв рішення про ліквідацію Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, яке очолював Червоненко, і про створення відповідного Координаційного бюро у складі Секретаріату уряду. 

Водночас, на початку грудня 2008 року екс-голова Національного агентства Червоненко був призначений першим заступником голови Київської міської державної адміністрації. За словами Червоненка, він, насамперед, керуватиме підготовкою столиці до Євро-2012. 

Читайте також:
Нацагентство Євро-2012 скасовано
Червоненко став заступником Черновецького
Трек "Формули-1" у Києві носитиме ім'я Червоненка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: