Червоний діамант став символом Донецька до Євро-2012

Червоний діамант став символом Донецька до єврочемпіонату, а "Open your mind - open Donetsk!" - це девіз міста.

В Донецьку визначили символ і девіз міста до чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Так символом міста став червоний діамант, запропонований донеччанкою Діаною Берг. Автор в описі логотипу зазначила, що він має багато значень. Зокрема, це літера Д - початкова буква назви міста; розпечене до червоного вугілля - золото і символ Донецька, промислової столиці країни; стилізована троянда - гордість міста, символ його краси і культурного розвитку; трикутні форми - терикони, що відрізняють краєвид Донецька від інших міст України.

Девізом столиці Донбасу стало цілком європейське "Open your mind - open Donetsk!" Авторство належить ще одній мешканці міста Юлії Багрій. Її варіант обійшов двох інших претендентів: "Якщо десь і є футбольний рай - так то ж наш донецький край" і "Донецьк - арена доблесті і слави".

Додамо, що девіз і емблему міста донеччани вибирали на спеціальному конкурсі, у фінал якого пройшли по три варіанти символу та слогану міста.

Читайте також:

МВС і СБУ неефективно витратили 80 мільйонів на Євро-2012

 

Колесніков: зарплати українців вистачить на фінал Євро-2012

У Донецьку гостей Євро-2012 пропонують розмістити у військовому таборі

На звірятко Євро-2012 знайшлося 104 претенденти

символом міста став червоний діамант, запропонований донеччанка Діаною Берг. Девізом столиці Донбасу стало цілком європейське «Open your mind - open Donetsk!» Авторства ще однієї мешканки міста, Юлії Багрій. Її варіант обійшов двох інших претендентів: «Якщо десь і є футбольний рай - так то ж наш донецький край» і «Донецьк - арена доблесті і слави».

Діана Берг, запропонувала ідею червоного діаманта, в описі логотипу зазначила, що він має багато значень. Зокрема, це літера Д - початкова буква назви міста; розпечений до червоного вугілля - золото і символ Донецька, промислової столиці країни; стилізована троянда - гордість міста, символ його краси і культурного розвитку; трикутні форми - терикони, що відрізняють краєвид Донецька від інших міст України .

Нагадаємо, що девіз і емблему міста донеччани вибирали на спеціальному конкурсі, у фінал якого пройшли по три варіанти символу та слогану міста.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: