Четверта перемога поспіль та 40 хвилин для Коноплянки: як "Шальке" переграв чергового суперника у чемпіонаті

"Кобальтові" продовжують йти на 2-й сходинці.

"Шальке" у рамках 26-го туру чемпіонату Німеччини здолав на виїзді "Майнц" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі було забито на 55-й хвилині - Даніель Каліджурі завдяки індивідуальним діям спокійно переграв голкіпера суперників, принісши таким чином своїй команді три очки. Що стосується українця Євгена Коноплянки, то він з'явився у грі на 51-й хвилині, змінивши Марко П'яцу.

Отже, перегравши "Майнц", "Шальке" довів свою переможну серію у внутрішній першості до чотирьох матчів. Наразі, в активі "кобальтових" 46 пунктів та 2 місце у турнірній таблиці Бундесліги. "Майнц", тим часом, залишився з 25 балами на 16-му місці.

Дуель між цими колективами у першому колі завершилася перемогою Коноплянки і Ко з рахунком 2:0. Цікавий той факт, що "Майнц" у останніх восьми матчах в усіх турнірах зумів здобути лише одну перемогу.

У цьому сезоні на рахунку Коноплянки 22 зустрічі, у яких він зумів відзначитися 2 забитими голами та 3 результативними передачами.