Чи підкорить Марат Сафін Гімалаї?

Марат Сафін у складі експедиції "Клуб 7 вершин - Альпіндустрія" має намір підкорити одну з найвищих гірських вершин світу - Чо-Ою.

Марат Сафін
AFP
Марат Сафін хоче відкрити для себе нові вершини
Російський тенісист Марат Сафін включений в число учасників експедиції "Клуб 7 вершин - Альпіндустрія", головною метою якої є підкорення гімалайської вершини Чо-Ою з боку Тибету, повідомляє офіційний сайт клубу. 

Чо-Ою – одна з найвищих гірських вершин світу, її висота дорівнює 8201 метру. Для Сафіна це буде перше сходження в житті. 

Крім чемпіона США 2000 року і Австралії 2005 року до складу команди увійшли керівник Олександр Абрамов, який брав участь в дев'яти гімалайських експедиціях і двічі підкорював Еверест, а також Дмитро Москальов, Олександр Чесноков, Юрій Белойван, Костянтин Железов, Ігор Косарєв і Євген Семенов. 

Експедиція відлітає до Непалу 11 вересня. 

На офіційному сайті Марата Сафіна підтвердження інформації про спробу його сходження на шосту за висотою вершину світу немає. 

При цьому на сайті тенісиста сказано, що з 21 по 23 вересня він візьме участь в півфінальному матчі Кубка Девіса у складі збірної Росії проти команди Німеччини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: