Чи стане "Динамо" двозірковим?

Президент ФФУ запропонував відзначити успіхи клубу за радянських часів другою символічною зіркою на емблемі "Динамо".

Динамо
Під час святкування 12-го чемпіонства київського "Динамо", що відбулося у столичному концертно-розважальному центрі Freedom, президент ФФУ Григорій Суркіс, привітавши тріумфаторів, виразив здивування, що на емблемі ФК "Динамо" до цих пір красується лише одна зірка. За словами Суркіса, було б справедливо відзначити у виді другої символічної зірки заслуги динамівської команди, що завойовувала титули чемпіонів СРСР.

Нагадаємо, що УЄФА рекомендує клубам, які десять разів ставали чемпіонами у себе в країні, додавати до емблеми зірочку. "Динамо" вигравало чемпіонат СРСР 13 разів і чемпіонат України – 12. Разом – 25. 

Ще однією новиною клубу є те, що  у вівторок, 12 червня, на зборах акціонерів ВАТ "Футбольний клуб "Динамо" Київ" було вирішено реорганізувати відкрите акціонерне товариство в суспільство з обмеженою відповідальністю. 

В результаті перетворення буде створено ТОВ "ФК "Динамо" Київ". Обмін акцій на частки в суспільстві відбуватиметься з 19 червня по 18 липня 2007 року. Основними акціонерами ВАТ є Ігор Суркис – 81,1413% акцій і голова наглядової ради Валентин Згурській – 10,9977% акцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: