Чи з'явиться «олімпійське село» під Броварами?

В селах Княжичі та Зазим'я планується будівництво льодового катка, тренажерного залу, басейну, футбольного поля тощо.

Княжичі
Наразі візитною карткою села Княжичі є Спасо-Преображенський монастир (Фото - dorogami.ru)
У селі Княжичі Броварського району (Київська обл.) збудують «олімпійське село». Про це повідомив президент Київської обласної Федерації хокею Віталій Федянін сьогодні на прес-конференції в Броварах.

За його словами, на 14 га землі, котра вже відведена інвестору (його ім`я поки що не розголошується), планується звести льодовий каток. Інвестиції в його будівництво перевищать 18 млн. євро. Зараз проект знаходиться на стадії розробки.

Крім того, в селі заплановані запасний льодовий каток, футбольне поле, тенісні корти, тренажерні зали, навчальні заклади, а також готель для уболівальників.

За даними Федяніна, льодовий каток на 3-5 тис. місць протягом року збудує фінська компанія. Цей об`єкт включений в перелік споруд, які планується побудувати для Євро-2012.

Крім того, в селі Зазим’я Броварського району фірма «Металхолдинг» має намір збудувати льодовий каток з тренажерним залом, футбольним полем і басейном.

Утім питання з виділенням компанії близько 8 га землі ще не вирішене. За словами Федяніна, його буде розглянуто на початку серпня на сесії сільради Зазим’я. 

При цьому, за даними президента КОФХ, вже відведені земельні ділянки для будівництва льодових катків в Ірпені (замовником виступає Академія державної податкової служби) та Боярці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: