Чигринський: "Барселона" і "Челсі" нікуди від мене не дінуться

Дмитро Чигринський розповів, чому продовжить кар'єру в Донецьку, а не Барселоні.

Як відомо, донецький "Шахтар" відмовив "Барселоні" у трансфері захисника Дмитра Чигринського. Причому легендарний каталонський клуб пропонував гірникам чималі гроші – 15 мільйонів євро.

Однак "Шахтар" не влаштувала сума відступних. Мірча Луческу вважає, що сьогодні 22-річний Чигринський коштує як мінімум 20 мільйонів євро. Саме сьогодні. Можна припустити, що зроби "Барселона" подібну пропозицію рік або навіть півроку тому, то угода б обов'язково відбулася. Але після того, як "Шахтар" виграв Кубок УЄФА, ціна на Чигринського значно зросла. Аргумент цілком вагомий.

Цікаво було дізнатися, що думає з приводу переходу, що не відбувся, сам Дмитро Чигринський.

- Дмитре, ви розмовляли з Рінатом Ахметовим з приводу пропозиції "Барселони"?
- Так. Ми відкинули в бік емоції і чітко розставили акценти.

- І до якого прийшли висновку?
- Результат нашої бесіди ви бачите – я тут, у "Шахтарі".

- Який аргумент виявився вирішальним?
- У цій ситуації багато нюансів. Починаючи від самої пропозиції і закінчуючи тим, що я ж не в пересічній команді граю, а в клубі, який виграв Кубок УЄФА. Ми стрімко ростемо, прогресуємо і вийшли на дуже серйозний рівень. І це стосується не тільки спортивних досягнень. Незабаром буде відкрито новий суперсучасний стадіон, ростуть завдання і амбіції "Шахтаря". Звісно, всіх подробиць нашої з президентом бесіди я не можу розповісти, але це основні моменти. Втім, не подумайте, що це виключно рішення Ріната Леонідовича, який переконав мене залишитися в "Шахтарі". Ми зважили всі "за" і "проти", обговорили багато нюансів і прийшли до спільного знаменника.

- "Барселона" не кожен день і не кожному робить подібні пропозиції…
- Повністю з вами згоден і все прекрасно розумію. Це теж важливий момент. Можливо, такого випадку в моїй кар'єрі більше не буде. З іншого боку, якщо я доведу, в першу чергу, самому собі, що гідний такої пропозиції, для чого ще підвищу свою майстерність, то нікуди "Барселона" від мене не дінеться.

Ну а те, що "Барса" звернула увагу на мою скромну персону, зайвий раз доводить, що ми рухаємося в правильному напрямку. Втім, це було зрозуміло і без пропозиції від "Барселони". Ми виграли Кубок УЄФА, тепер перед нами стоять більш високі цілі. Зможемо піднятися вище - тоді, як я вже казав, ні "Барселона", ні "Челсі", ні інші гіганти від мене нікуди не подінуться.

- Не шкодуєте про своє рішення?
- Емоції зараз ні до чого. Я не повинен зациклюватися на тому, що могло б бути, якби. Я - гравець "Шахтаря" і повинен жити інтересами своєї команди. Саме це стимулює мене підвищувати свій рівень, а зовсім не пропозиція "Барселони", як деякі можуть подумати. І давайте на цьому поки поставимо крапку.

Читайте також:

Гол Агахови не врятував "Шахтар" від поразки

"Шахтар" продасть Чигринського за 20 мільйонів євро

Джуліус Агахова повернувся в донецький "Шахтар"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: