Чохонелідзе: Шевченко і Каладзе подарували мені Jaguar

Резо Чохонелідзе розповів, який подарунок йому зробили Андрій Шевченко та Каха Каладзе.

Резо Чохонелідзе
Резо Чохонелідзе
Генеральний директор київського "Динамо" Резо Чохонелідзе розповів, який подарунок йому зробили Андрій Шевченко та Каха Каладзе.

- Резо, за чиєю рекомендацією придбали автомобіль?
- Я до автомобілів байдужий. У Мілані треба пересуватися на маленькому авто, щоб хоч якось паркуватися. Спонсором клубу був "Opel", на такому автомобілі я і їздив. Час від часу до мене приїжджали друзі з Росії. Зустрічав їх в аеропорту - і ловив ці погляди: "На чому їздиш, Резо?! Ти що, бідний?" Скільки їм не розповідав про спонсорство - зрозуміти не могли. Щоправда, з деяких пір є в мене і інший автомобіль. У 2002-му Каладзе і Шевченко подарували на день народження "Jaguar".

- Це був сюрприз?
- Ще б пак! Якось, гуляючи по Лондону, заговорили про автомобілі, і хлопці запитали: мовляв, яка тобі більше подобається? "Ось такий "Jaguar", - вказав я на проїжджаючий автомобіль. - Солідний, елегантний. На ньому на відміну від "Mercedes", "Audi" або "BMW" ганяти не будеш". Поговорили, і я забув про ту розмову.

А в день народження спускаюся в роздягальню, вся команда вітає. І раптом Каха з Андрієм простягають ключі від автомобіля.

Читайте також:

Каладзе завершить кар'єру в київському "Динамо"

Шевченко: Чигринському треба забути про життя в Україні

Шевченко: у Лізі чемпіонів "Динамо" гратиме по-іншому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: