Чому Ель-Амін покинув "Азовмаш"

Агенція БеоБаскет оприлюднила заяву, в якій пояснює обставини, за яких лідер маріупольського клубу був вимушений покинути його.

Ель-Амін
Через непорозуміння з сумою нового контракту Ель-Аміна "Азовмаш" втратив одного з найкращих своїх гравців (Фото - btazovmash.com)
Після публікації інформації про те, що Халід Ель-Амін підписав контракт з турецьким клубом, на адресу агента гравця і агенції БеоБаскет стали приходити десятки листів з питаннями, що ж все-таки трапилося. 

У зв'язку з цим БеоБаскет виступила з офіційною заявою.
Після півтора місяців переговорів між БеоБаскет і клубом «Азовмаш», наступного дня після завоювання «Азовмашем» чемпіонського титулу клуб погодився з умовами гравця і був підписаний контракт на сезон 2007/08. 

Несподівано для Ель-Аміна, трьома днями пізніше агенцією було отримано офіційний лист від БК «Азовмаш», в якому мовилося, що була допущена помилка і пропонується знизити гравцю зарплату на 30 відсотків по відношенню до суми, яка була обумовлена в контракті. Халід не погодився на пониження зарплати.

Ще через декілька днів гравець і його агенти спробували пояснити керівництву, що був підписаний абсолютно легітимний контракт, який не може бути анульований листом, що описує помилку. 

Після тижня безрезультатних переговорів Ель-Амін прийняв рішення підшукувати собі нову команду і, як результат, підписав контракт з командою «Турк Телеком» (Анкара).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: