Чорний дим в Ейндховені та скажена реакція Зуми. Найцікавіше з футбольних вихідних

Дивись кумедні відеомоменти з матчів, які відбулися минулого вікенду.

ТСН Проспорт зібрав найкращі навколофутбольні епізоди 21-23 квітня, які розривають соцмережі.

У центральному матчі 32-го туру голландської Ередівізі ПСВ приймав у Ейндховені "Аякс". Гра завершилася мінімальною перемогою господарів 1:0 - гол забив Юрген Локадія.

Під час поєдинку відмітилися і фанати, які запалили димові шашки на секторі, з яких пішов чорний дим.

У 33-му турі італійської Серії А в матчі між "К'єво" та "Торіно" у трансляцію потрапила вболівальниця туринського клубу, яка сиділа на трибуні у топі-ліфчику. Фанатів "Торіно" відтепер побільшало.

"Ліверпуль" сенсаційно програв "Крістал Пелас" на "Енфілді" (1:2). Потішив соцмережі орендований у "Ліверпуля" гравець "Пелас" Мамаду Сако, який відсвяткував гол Крістіана Бентеке у ворота "червоних" відомою грою камінь-ножиці-папір.

Ліонель Мессі додав дискваліфікованого Неймара на командне фото у роздягальні після блискучої перемоги над "Реалом" у Мадриді (3:2).

Бразилець не поїхав з командою до столиці Іспанії, але Лео знайшов спосіб сфотографувати і його.

Під час знімання Мессі показав екран свого телефона – він саме спілкувався з Неймаром у FaceTime і його обличчя потрапило в кадр.

Тим часом у 34-му турі чемпіонату Франції фанати "Сент-Етьєна" ледь не зірвали матч з "Ренном".

Гра мала відбутися за порожніх трибун, проте ультрас господарів увірвалися на стадіон і поєдинок було зупинено на 10 хвилин у першому таймі. У підсумку матч завершився нічиєю 1:1.

Захисник "Челсі" Курт Зума розірвав Twitter своєю реакцією на гол Неманьї Матіча у півфінальній зустрічі Кубка Англії з "Тоттенхем Хотспур" – 4:2.

Сам гол

Реакція Зуми

У другому півфіналі "Арсенал" обіграв "Манчестер Сіті" у додатковий час (2:1), Арсен Венгер не стримував емоцій.