"Чорноморець" поступився "Олександрії" та залишився на останньому місці чемпіонату

"Моряки" близькі до пониження у класі.

Одеський "Чорноморець" програв вдома "Олександрії" з рахунком 1:3.

Гості відкрили рахунок у матчі вже на сьомій хвилині - Сергій Старенький вдало замкнув передачу від лицьової у виконанні Андрія Гітченка.

Чорноморець - Олександрія - 0:1. Відео голу Старенького

Подвоїли перевагу підопічні Володимира Шарана на 24 хвилині - Василь Грицук закріпив перевагу своєї команди, вдало реалізувавши пенальті.

Чорноморець - Олександрія - 0:2. Відео голу Грицука

"Чорноморець" скоротив відставання у рахунку на самому початку другої половини гри - Іван Бобко першим опинився на добиванні після удару у поперечину від Івіци Жуніча. На 77 хвилині гості втретє забили у ворота "Чорноморця" - Артему Полярусу вдався постріл точно у кут воріт, який й встановив остаточний рахунок на табло.

Таким чином, перегравши одеситів, "Олександрія" наздогнала донецький "Олімпік" у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Наразі в активі "Олександрії" 33 бали та 2 місце у другій "шістці" внутрішньої першості. Що стосується "Чорноморця", то вони з 22 очками залишилися на 12 сходинці. Цікавий той факт, що попередні три зустрічі між цими командами завершилися внічию - 2:2, 0:0, 0:0.