"Чорноморець" виграв у "Сталі" битву лузерів УПЛ

Сталевари опустилися на 12-те місце турнірної таблиці. Відрив одеситів - 2 бали.

"Чорноморець" та "Сталь" продовжують боротьбу за можливість залишитися у Прем’єр-лізі. В очній битві в рамках 29-го туру сталевари приймали "моряків", які обіграли господарів з рахунком 2:1.

У середині першого тайму суперники обмінялися голами. Юрій Климчук вивів "Сталь" уперед на 22-й хвилині, забивши головою після подачі з кутового. На 25-й Максим Третьяков переграв голкіпера Германа Пенькова.

А на 65-й хвилині Іван Бобко забив дуже важливий для одеситів м’яч.

"Чорноморець" набрав 25 балів і піднявся з останнього місця, куди опустилася "Сталь", у якої тепер на 2 очка менше.

Зазначимо, що днем раніше матч дублів "Сталі" та "Чорноморця" було перервано через аномальні ставки. Справу розгляне КДК ФФУ.

Нагадаємо, згідно з регламентом УПЛ-2017/18, команда, яка посяде 12-те місце, вилітає до Першої ліги. А 10-та та 11-та команди проведуть перехідні матчі и з 2-ю та 3-ю командами Першої ліги відповідно.