"Чорноморець" позбавлено шести очок!

Згідно рішення ДК ФІФА, одеський "Чорноморець" позбавлено шести турнірних очок.

З початок весняної частини сезону одеський "Чорноморець" спіткає одна невдача за іншою. Спершу одесити зазнали нищівної поразки з рахунком 0:3 від "Карпат" у Львові, а сьогодні команду позбавлено шести очок за невиконання клубом контрактних зобов'язань перед екс-гравцем одеситів Джордже Інджичем.

За словами заступника голови комітету ФФУ з питань статусу і трансферів футболістів Дениса Лутюка, вся відповідна документація була передана керівництву Прем'єр-ліги, а вже сьогодні, 2 березня, в турнірну таблицю, розміщену на офіційному сайті Прем'єр-ліги, були внесені відповідні зміни з приміткою: Команда "Чорноморець" Одеса позбавлена 6 (шести) турнірних очок згідно рішення ДК ФІФА від 06.11.2008 р.

Зазначимо, що кілька днів тому в національну федерацію надійшов лист з ФІФА, що зобов'язує виконати четвертий пункт постанови дисциплінарного комітету про застосування негайних санкцій по відношенню до "Чорноморця" за допомогою зняття з одеської команди шести очок, набраних колективом в осінньої частини чемпіонату України.

Суть справи в тому, що наприкінці 2008 року дисциплінарний комітет ФІФА розглянув питання про виконання ФК "Чорноморець" рішення Спортивного арбітражного суду в Лозанні (CAS), яким були визнані обґрунтованими претензії екс-гравця "моряків" Джордже Інджича про невиконання українським клубом контрактних зобов'язань перед боснійським легіонером.

"Чорноморець" займає в чемпіонаті 12 місце, маючи в активі 14 очок.

Читайте також:

"Дніпро" втратило очки у грі з аутсайдером

База "Динамо" виявилась щасливою для "Арсеналу"

"Динамо" підсилилось захисником

Ярославський: "Маркевич щось придумає для "Динамо"

Залиште свій коментар